Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw-Zeelandse voetbalster maakt hattrick aan eigen doelpunten

Nieuw-Zeelandse voetbalster maakt hattrick aan eigen doelpunten

CARSON (ANP) - De Nieuw-Zeelandse voetbalster Meikayla Moore heeft in een interland tegen de Verenigde Staten een hattrick aan eigen doelpunten gemaakt. In een half uur tijd werkte Moore drie keer de bal langs haar eigen keepster. Ze maakte zelfs een zogeheten 'perfecte' hattrick: met rechts, met haar hoofd en met links.

De Nieuw-Zeelandse bondscoach Jitka Klimkova besloot de onfortuinlijke Moore na 40 minuten spelen te wisselen in Carson (Californië). "Iedereen die voetbalt, speelt goede en slechte wedstrijden, ongeacht op welk niveau je uitkomt. En Moore had nu een zware dag", aldus Klimkova. "Ze is heel teleurgesteld en verdrietig, maar we steunen haar."

De 25-jarige verdedigster van de Engelse club Liverpool werkte na 4 minuten een voorzet vanaf de linkerkant met haar rechterbeen in eigen doel. Een minuut later vloog een bal die vanaf rechts werd voorgegeven via haar hoofd ook binnen. Na 35 minuten spelen wilde Moore een voorzet wegwerken, maar ze raakte de bal helemaal verkeerd en passeerde haar teamgenote onder de lat opnieuw.

De Amerikaanse voetbalsters wonnen de wedstrijd op het toernooi om de SheBelieves Cup met 5-0. De laatste twee doelpunten werden wel gemaakt door speelsters van 'Team USA', de regerend wereldkampioen.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

23 minuten geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

41 minuten geleden
Leicester City vindt in Cifuentes opvolger Van Nistelrooij

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.

2 uur geleden
AZ neemt Deense aanvaller Jensen over van Viborg

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.

3 uur geleden
Sparta bevestigt huurovereenkomst doelman Drommel van PSV

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.

3 uur geleden
FIFA opent kaartverkoop voor WK voetbal 2026 op 10 september

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.

4 uur geleden
Aston Villa neemt keeper Bizot over van Stade Brest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.

5 uur geleden