Nieuw-Zeelandse voetbalster maakt hattrick aan eigen doelpunten
CARSON (ANP) - De Nieuw-Zeelandse voetbalster Meikayla Moore heeft in een interland tegen de Verenigde Staten een hattrick aan eigen doelpunten gemaakt. In een half uur tijd werkte Moore drie keer de bal langs haar eigen keepster. Ze maakte zelfs een zogeheten 'perfecte' hattrick: met rechts, met haar hoofd en met links.
De Nieuw-Zeelandse bondscoach Jitka Klimkova besloot de onfortuinlijke Moore na 40 minuten spelen te wisselen in Carson (Californië). "Iedereen die voetbalt, speelt goede en slechte wedstrijden, ongeacht op welk niveau je uitkomt. En Moore had nu een zware dag", aldus Klimkova. "Ze is heel teleurgesteld en verdrietig, maar we steunen haar."
De 25-jarige verdedigster van de Engelse club Liverpool werkte na 4 minuten een voorzet vanaf de linkerkant met haar rechterbeen in eigen doel. Een minuut later vloog een bal die vanaf rechts werd voorgegeven via haar hoofd ook binnen. Na 35 minuten spelen wilde Moore een voorzet wegwerken, maar ze raakte de bal helemaal verkeerd en passeerde haar teamgenote onder de lat opnieuw.
De Amerikaanse voetbalsters wonnen de wedstrijd op het toernooi om de SheBelieves Cup met 5-0. De laatste twee doelpunten werden wel gemaakt door speelsters van 'Team USA', de regerend wereldkampioen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
12 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden