Nieuw gevecht voor kickbokser Badr Hari in oktober in Bulgarije
BURGAS (ANP) - Kickbokser Badr Hari keert volgende maand toch terug in de ring. De 38-jarige Marokkaanse Amsterdammer neemt het op 7 oktober in een vechtsportgala van Glory in het Bulgaarse Burgas op tegen de Est Uku Jürjendal.
Hari zou aanvankelijk begin deze maand zijn rentree maken in Parijs tegen de Brit James McSweeney. Uit respect voor de slachtoffers van de aardbeving in Marokko trok hij zich toen op het laatste moment terug. De kickbokser zou in Parijs zijn rentree maken in de ring, nadat hij vorig jaar zijn afscheid had aangekondigd. Dat gebeurde in oktober na zijn verliespartij tegen Alistair Overeem.
"We zijn blij dat we een snelle wijziging kunnen aankondigen en Badr Hari terug in de ring kunnen verwelkomen", meldde Robbie Timmers van Glory. "Helaas heeft James McSweeney problemen in zijn planning en kon hij daardoor niet op de nieuwe datum. Uku Jürjendal kon gelukkig inspringen. Dit wordt een strijd met veel actie."
Meer uit Sport
TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.
9 uur geledenHUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.
10 uur geledenST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.
11 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.
11 uur geledenSYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.
12 uur geledenEGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.
12 uur geledenBRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.
18 uur geleden