Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuw gevecht voor kickbokser Badr Hari in oktober in Bulgarije

Nieuw gevecht voor kickbokser Badr Hari in oktober in Bulgarije

BURGAS (ANP) - Kickbokser Badr Hari keert volgende maand toch terug in de ring. De 38-jarige Marokkaanse Amsterdammer neemt het op 7 oktober in een vechtsportgala van Glory in het Bulgaarse Burgas op tegen de Est Uku Jürjendal.

Hari zou aanvankelijk begin deze maand zijn rentree maken in Parijs tegen de Brit James McSweeney. Uit respect voor de slachtoffers van de aardbeving in Marokko trok hij zich toen op het laatste moment terug. De kickbokser zou in Parijs zijn rentree maken in de ring, nadat hij vorig jaar zijn afscheid had aangekondigd. Dat gebeurde in oktober na zijn verliespartij tegen Alistair Overeem.

"We zijn blij dat we een snelle wijziging kunnen aankondigen en Badr Hari terug in de ring kunnen verwelkomen", meldde Robbie Timmers van Glory. "Helaas heeft James McSweeney problemen in zijn planning en kon hij daardoor niet op de nieuwe datum. Uku Jürjendal kon gelukkig inspringen. Dit wordt een strijd met veel actie."

Meer uit Sport

Motorracer Veijer eindigt na eerste pole als derde in Madrid

JEREZ (ANP) - Motorracer Collin Veijer heeft zijn eerste poleposition in de Moto2 niet kunnen bekronen met de winst. De 20-jarige Staphorster eindigde bij de Grote Prijs van Madrid op de derde plaats. De Australiër Senna Agius won, voor Manuel González uit Spanje.

8 minuten geleden
Keniaan Sawe wint marathon in wereldrecord van onder de 2 uur

LONDEN (ANP) - Sebastian Sawe heeft de marathon van Londen op zijn naam geschreven in een wereldrecord. De Keniaanse atleet kwam solo over de finish in een tijd van 1.59.30. Hij dook daarmee een halve minuut onder de oude mondiale toptijd van zijn landgenoot Kelvin Kiptum (2.00.35). Kiptum overleed in 2024 door een auto-ongeluk.

41 minuten geleden
Atlete Assefa wint marathon Londen en verbetert eigen toptijd

LONDEN (ANP) - Tigst Assefa heeft de marathon van Londen op haar naam geschreven in een wereldrecord in een race met alleen vrouwelijke deelnemers. De Ethiopische topatlete finishte in 2.15.41 en scherpte daarmee haar eigen record, dat ze vorig jaar eveneens in Londen liep, met negen seconden aan.

46 minuten geleden
Márquez wint na val alsnog sprintrace MotoGP in Jerez

JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.

21 uur geleden
Motorracer Veijer verovert zijn eerste pole position in Moto2

JEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.

22 uur geleden
Wielrenner Alaphilippe mist Luik-Bastenaken-Luik om gezondheid

LUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.

1 dag geleden
MotoGP-kampioen Márquez pakt in Spanje eerste pole van dit jaar

JEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.

1 dag geleden