Niet speelgerechtigde Sutalo met Ajax mee naar Bulgarije
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Josip Sutalo op het vliegtuig gestapt naar Bulgarije voor het duel met Ludogorets in de play-offs van de Europa League. De Kroatische verdediger is nog niet speelgerechtigd. Sutalo werd zondag overgenomen van Dinamo Zagreb, waarmee hij vorige week nog in actie kwam in de derde voorronde van de Champions League.
Sutalo is wel inzetbaar in de groepsduels van de Europa League, als Ajax zich daarvoor weet te plaatsen.
Aanvaller Chuba Akpom en linksback Gastón Ávila zijn niet speelgerechtigd omdat ze nog geen werkvergunning hebben. Zij blijven in Amsterdam achter. Akpom werd een week geleden overgenomen van Middlesbrough. Ávila kwam dinsdag over van Royal Antwerp FC.
Selectie
De selectie van Maurice Steijn bestaat uit 25 spelers. Ook Steven Berghuis en de Deense rechtsback Anton Gaaei, die vorige week werd aangetrokken, maken deel uit van de groep. Berghuis miste de start van de Eredivisie vanwege een schorsing.
Trainer Maurice Steijn geeft woensdag om 18.30 uur een persconferentie in Huvepharma Arena, waar het duel donderdag om 20.00 uur begint.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
13 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden