Niet speelgerechtigde Sutalo met Ajax mee naar Bulgarije
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Josip Sutalo op het vliegtuig gestapt naar Bulgarije voor het duel met Ludogorets in de play-offs van de Europa League. De Kroatische verdediger is nog niet speelgerechtigd. Sutalo werd zondag overgenomen van Dinamo Zagreb, waarmee hij vorige week nog in actie kwam in de derde voorronde van de Champions League.
Sutalo is wel inzetbaar in de groepsduels van de Europa League, als Ajax zich daarvoor weet te plaatsen.
Aanvaller Chuba Akpom en linksback Gastón Ávila zijn niet speelgerechtigd omdat ze nog geen werkvergunning hebben. Zij blijven in Amsterdam achter. Akpom werd een week geleden overgenomen van Middlesbrough. Ávila kwam dinsdag over van Royal Antwerp FC.
Selectie
De selectie van Maurice Steijn bestaat uit 25 spelers. Ook Steven Berghuis en de Deense rechtsback Anton Gaaei, die vorige week werd aangetrokken, maken deel uit van de groep. Berghuis miste de start van de Eredivisie vanwege een schorsing.
Trainer Maurice Steijn geeft woensdag om 18.30 uur een persconferentie in Huvepharma Arena, waar het duel donderdag om 20.00 uur begint.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
16 uur geleden