Nice verliest na rode kaart binnen 10 seconden
NICE (ANP) - In de Franse voetbalcompetitie heeft Jean-Clair Todibo een record gevestigd. De 22-jarige verdediger van OGC Nice kreeg in de thuiswedstrijd tegen Angers binnen 10 seconden een rode kaart. Met tien man ging Nice met 1-0 onderuit.
Angers ging na de aftrap direct richting het doel van Nice. Todibo haalde na 5 seconden een speler die dreigde door te breken neer. Scheidsrechter Bastien Dechepy twijfelde niet en trok direct de rode kaart. Volgens diverse databureaus was het, voor zo ver bekend, de snelste rode kaart ooit in de Ligue 1.
Kort voor rust profiteerde Angers van de overtalsituatie via een doelpunt van Nabil Bentaleb. Na een uur spelen moest ook de bezoekende club met tien man verder, nadat Sofiane Boufal zijn tweede gele kaart had gekregen. Met tien tegen tien bleef het echter 0-1.
Oud-PSV'er Pablo Rosario zat op de bank bij Nice en kreeg geen speeltijd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
5 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
22 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden