Nice verliest na rode kaart binnen 10 seconden
NICE (ANP) - In de Franse voetbalcompetitie heeft Jean-Clair Todibo een record gevestigd. De 22-jarige verdediger van OGC Nice kreeg in de thuiswedstrijd tegen Angers binnen 10 seconden een rode kaart. Met tien man ging Nice met 1-0 onderuit.
Angers ging na de aftrap direct richting het doel van Nice. Todibo haalde na 5 seconden een speler die dreigde door te breken neer. Scheidsrechter Bastien Dechepy twijfelde niet en trok direct de rode kaart. Volgens diverse databureaus was het, voor zo ver bekend, de snelste rode kaart ooit in de Ligue 1.
Kort voor rust profiteerde Angers van de overtalsituatie via een doelpunt van Nabil Bentaleb. Na een uur spelen moest ook de bezoekende club met tien man verder, nadat Sofiane Boufal zijn tweede gele kaart had gekregen. Met tien tegen tien bleef het echter 0-1.
Oud-PSV'er Pablo Rosario zat op de bank bij Nice en kreeg geen speeltijd.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk een opvolger voor de eind juni naar Chicago Fire vertrokken spits Robert Lewandowski. De Spaanse landskampioen neemt Gabriel Jesus over van Arsenal. De 29-jarige Braziliaan ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Barcelona, dat ook lange tijd bezig was om de Argentijn Julián Álvarez van Atlético Madrid over te nemen. Die club wilde echter niet meewerken aan een overgang.
1 uur geledenNAPELS (ANP/RTR) - Napoli kan een maand lang niet beschikken over Scott McTominay. De 29-jarige Schotse middenvelder heeft een klein hartprobleem, waarvoor een operatie nodig is.
2 uur geledenSEOUL (ANP/RTR) - Zuid-Korea heeft Robert Moreno aangesteld als bondscoach. De 48-jarige Spanjaard leidt de Aziaten op interim-basis tot en met november, maakte de Zuid-Koreaanse voetbalbond KFA bekend.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal en Raphinha hebben FC Barcelona aan een ruime zege op Rayo Vallecano geholpen. De aanvallers tekenden allebei voor twee doelpunten tijdens de 5-2-overwinning in het eigen Camp Nou.
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.
17 uur geledenLECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.
19 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.
23 uur geleden