NFL-icoon Brady heeft nog geen besluit genomen over toekomst
TAMPA (ANP) - American footballer Tom Brady heeft nog niet besloten of hij stopt. Dat heeft de zevenvoudig winnaar van de Super Bowl maandag laten weten, nadat sportzender ESPN zaterdag meldde dat hij heeft besloten zijn carrière te beëindigen.
ESPN meldde op basis van bronnen dat Brady het na 22 seizoenen voor gezien hield om zich te focussen op zijn familie en zijn gezondheid. Ook zijn bedrijf leek dat via sociale media te bevestigen.
In de podcast Let's Go zegt Brady nu dat hij zijn opties nog steeds aan het afwegen is. "Soms is er tijd nodig om echt te evalueren hoe je je voelt en wat je wilt doen", aldus Brady. "Ik denk dat ik als het moment daar is klaar zal zijn om die beslissing te nemen". De American footballer zegt wel te begrijpen dat mensen speculeren. "Ik snap dat dat de wereld is waarin we leven, maar ik denk dat ik zelf letterlijk van dag tot dag leef".
Brady wordt gezien als de beste quarterback ooit in de National Football League (NFL). Hij hielp de New England Patriots zes keer aan winst van de Super Bowl en leidde vorig jaar ook de Tampa Bay Buccaneers naar het kampioenschap.
Brady liet dit seizoen zien dat hij op 44-jarige leeftijd nog altijd tot de top behoort. Hij gooide van alle quarterbacks de meeste touchdown-passes en de superster staat ook bovenaan in het klassement van passing yards (gegooide afstanden met de bal).
Meer uit Sport
BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
17 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
20 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
1 dag geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
1 dag geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geleden