Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar zinspeelt op einde voetbalcarrière na WK in Qatar

Neymar zinspeelt op einde voetbalcarrière na WK in Qatar

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse topvoetballer Neymar is pas 29 jaar, maar de aanvaller van Paris Saint-Germain denkt al aan het einde van zijn carrière. In een zondag verschenen documentaire over Neymar zegt de hoofdrolspeler dat het WK van volgend jaar in Qatar waarschijnlijk zijn laatste toernooi wordt.

"Ik denk dat dat mijn laatste WK wordt. Ik weet niet of ik daarna nog de mentale kracht heb om met voetbal bezig te zijn", zegt de nummer 10 van de Franse topclub PSG in de documentaire 'Neymar jr. and the line of kings', die zondag verscheen op de wereldwijde streamingdienst DAZN.

Neymar is momenteel met het Braziliaanse elftal op pad in de WK-kwalificatie. De 'Seleção' koerst zonder problemen af op deelname aan het WK van volgend jaar in Qatar. Neymar maakte in 113 interlands 69 doelpunten. Alleen Pelé scoorde vaker (77 goals). Neymar, oud-speler van Santos en FC Barcelona, hoopt de drievoudig wereldkampioen af te lossen als topscorer aller tijden van Brazilië. De aanvaller wil nog liever zijn land de zesde wereldtitel bezorgen. "Ik ga er alles aan doen om in Qatar goed voor de dag te komen en met Brazilië de wereldtitel te winnen. Dat is al van jongs af aan mijn droom."

Neymar won met de nationale ploeg olympisch goud op de Spelen van 2016 in Rio. Drie jaar eerder zegevierde hij met Brazilië op het toernooi om de Confederations Cup in eigen land. Op het WK van 2014 eindigde het gastland als vierde. Neymar raakte tijdens dat toernooi geblesseerd en moest in de beslissende fase toekijken.

Meer uit Voetbal

Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

6 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

8 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

9 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

11 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

11 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

11 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

11 uur geleden