Neymar vertrekt per direct bij Saudische club Al-Hilal
RIYAD (ANP/AFP) - Voetballer Neymar vertrekt per direct bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië. De 32-jarige Braziliaanse aanvaller is met de club overeengekomen om het contract te ontbinden, zo meldt Al-Hilal in een korte verklaring op X.
Neymar verruilde Paris Saint-Germain in de zomer van 2023 voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. De aanvaller scheurde in oktober 2023 de voorste kruisband van zijn linkerknie en liep ook schade aan zijn meniscus op. Na een lange revalidatie maakte Neymar in oktober vorig jaar zijn rentree bij Al-Hilal, maar hij raakte al snel weer geblesseerd aan een dijbeen.
Neymar had nog een contract tot juni bij de Saudische club. Hij kwam slechts zeven keer in actie voor Al-Hilal en scoorde eenmaal. Volgens Braziliaanse media staat de aanvaller voor een terugkeer naar Santos, de Braziliaanse club die hem in 2013 aan FC Barcelona verkocht.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
13 uur geleden