
Neymar vertrekt per direct bij Saudische club Al-Hilal
RIYAD (ANP/AFP) - Voetballer Neymar vertrekt per direct bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië. De 32-jarige Braziliaanse aanvaller is met de club overeengekomen om het contract te ontbinden, zo meldt Al-Hilal in een korte verklaring op X.
Neymar verruilde Paris Saint-Germain in de zomer van 2023 voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. De aanvaller scheurde in oktober 2023 de voorste kruisband van zijn linkerknie en liep ook schade aan zijn meniscus op. Na een lange revalidatie maakte Neymar in oktober vorig jaar zijn rentree bij Al-Hilal, maar hij raakte al snel weer geblesseerd aan een dijbeen.
Neymar had nog een contract tot juni bij de Saudische club. Hij kwam slechts zeven keer in actie voor Al-Hilal en scoorde eenmaal. Volgens Braziliaanse media staat de aanvaller voor een terugkeer naar Santos, de Braziliaanse club die hem in 2013 aan FC Barcelona verkocht.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
12 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
12 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
13 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
13 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
16 uur geleden