Neymar verlengt contract bij Paris Saint Germain tot 2026
PARIJS (ANP) - De Braziliaanse spits Neymar verlengt zaterdag zijn contract met Paris Saint Germain (PSG) met vier jaar tot 2026, meldt de Franse sportkrant L'Equipe. De 29 jarige aanvaller kwam in 2017 over van FC Barcelona voor een recordtransfersom van 222 miljoen euro.
Tijdens zijn eerste persconferentie in twee jaar zei Neymar vorige week al dat hij 'echt gelukkig' was bij de club en zinspeelde hij op een mogelijke verlenging van zijn contract.
Hij was echter niet in staat om de ploeg naar een tweede opeenvolgende Champions League-finale te helpen, want PSG werd in de halve finales uitgeschakeld door Manchester City met een dubbele nederlaag.
Neymars periode in Parijs is wisselvallig. Hij bezorgde zijn club dan wel drie landstitels op rij maar hij is er niet in geslaagd om beslissend te zijn in de Champions League. De Braziliaanse international zei dat hij PSG in 2019 wilde verlaten om terug te keren naar Barcelona, maar bleef uiteindelijk.
De Parijse club wil ook het contract van Kylian Mbappé verlengen, omdat het contract van de 22-jarige Franse aanvaller aan het einde van volgend seizoen afloopt.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
6 uur geledenBERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.
7 uur geledenANTALYA (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal heeft zijn basiskamp tijdens het komende WK niet in de Verenigde Staten, maar in Mexico. Voor die verplaatsing heeft de nationale voetbalbond naar eigen zeggen toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA. De officiële reden is dat het Mexicaanse Tijuana dichter bij Los Angeles ligt, waar Iran het opneemt tegen Nieuw-Zeeland en België. De verplaatsing maakt de visumaanvragen ook makkelijker.
7 uur geledenOSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.
10 uur geleden