Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar verlengt contract bij Paris Saint Germain tot 2026

Neymar verlengt contract bij Paris Saint Germain tot 2026

PARIJS (ANP) - De Braziliaanse spits Neymar verlengt zaterdag zijn contract met Paris Saint Germain (PSG) met vier jaar tot 2026, meldt de Franse sportkrant L'Equipe. De 29 jarige aanvaller kwam in 2017 over van FC Barcelona voor een recordtransfersom van 222 miljoen euro.

Tijdens zijn eerste persconferentie in twee jaar zei Neymar vorige week al dat hij 'echt gelukkig' was bij de club en zinspeelde hij op een mogelijke verlenging van zijn contract.

Hij was echter niet in staat om de ploeg naar een tweede opeenvolgende Champions League-finale te helpen, want PSG werd in de halve finales uitgeschakeld door Manchester City met een dubbele nederlaag.

Neymars periode in Parijs is wisselvallig. Hij bezorgde zijn club dan wel drie landstitels op rij maar hij is er niet in geslaagd om beslissend te zijn in de Champions League. De Braziliaanse international zei dat hij PSG in 2019 wilde verlaten om terug te keren naar Barcelona, maar bleef uiteindelijk.

De Parijse club wil ook het contract van Kylian Mbappé verlengen, omdat het contract van de 22-jarige Franse aanvaller aan het einde van volgend seizoen afloopt.

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

1 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

2 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

5 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

5 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

7 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

10 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

23 uur geleden