Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar terug bij Paris Saint-Germain voor topper tegen Lyon

Neymar terug bij Paris Saint-Germain voor topper tegen Lyon

PARIJS (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar keert voor de topper tegen Olympique Lyon terug in de selectie van Paris Saint-Germain. De duurste voetballer ter wereld stond ruim een maand aan de kant vanwege een dijbeenblessure. Neymar miste onder meer de duels met zijn oude club FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League.

Zonder de 29-jarige Braziliaan wist PSG de ploeg van trainer Ronald Koeman over twee wedstrijden met 5-2 uit te schakelen, vooral dankzij Kylian Mbappé, die vier doelpunten maakte. De Franse kampioen staat in eigen land op de tweede plaats met 60 punten, evenveel als Lyon. Ze hebben 3 punten achterstand op koploper Lille, dat zondag Nîmes ontvangt. Om 21.00 uur staat dan in Lyon de topper tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst op het programma.

Trainer Mauricio Pochettino van PSG kan vanwege blessures geen beroep doen op Mauro Icardi, Juan Bernat, Pablo Sarabia en Thilo Kehrer. De club uit Parijs won midweeks in de Franse beker met 3-0 van Lille.

Meer uit Voetbal

Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

1 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

1 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

3 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

3 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

4 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

5 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

11 uur geleden