Neymar terug bij Paris Saint-Germain voor topper tegen Lyon
PARIJS (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar keert voor de topper tegen Olympique Lyon terug in de selectie van Paris Saint-Germain. De duurste voetballer ter wereld stond ruim een maand aan de kant vanwege een dijbeenblessure. Neymar miste onder meer de duels met zijn oude club FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League.
Zonder de 29-jarige Braziliaan wist PSG de ploeg van trainer Ronald Koeman over twee wedstrijden met 5-2 uit te schakelen, vooral dankzij Kylian Mbappé, die vier doelpunten maakte. De Franse kampioen staat in eigen land op de tweede plaats met 60 punten, evenveel als Lyon. Ze hebben 3 punten achterstand op koploper Lille, dat zondag Nîmes ontvangt. Om 21.00 uur staat dan in Lyon de topper tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst op het programma.
Trainer Mauricio Pochettino van PSG kan vanwege blessures geen beroep doen op Mauro Icardi, Juan Bernat, Pablo Sarabia en Thilo Kehrer. De club uit Parijs won midweeks in de Franse beker met 3-0 van Lille.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
4 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
12 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
13 uur geleden