Neymar terug bij Paris Saint-Germain voor topper tegen Lyon
PARIJS (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar keert voor de topper tegen Olympique Lyon terug in de selectie van Paris Saint-Germain. De duurste voetballer ter wereld stond ruim een maand aan de kant vanwege een dijbeenblessure. Neymar miste onder meer de duels met zijn oude club FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League.
Zonder de 29-jarige Braziliaan wist PSG de ploeg van trainer Ronald Koeman over twee wedstrijden met 5-2 uit te schakelen, vooral dankzij Kylian Mbappé, die vier doelpunten maakte. De Franse kampioen staat in eigen land op de tweede plaats met 60 punten, evenveel als Lyon. Ze hebben 3 punten achterstand op koploper Lille, dat zondag Nîmes ontvangt. Om 21.00 uur staat dan in Lyon de topper tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst op het programma.
Trainer Mauricio Pochettino van PSG kan vanwege blessures geen beroep doen op Mauro Icardi, Juan Bernat, Pablo Sarabia en Thilo Kehrer. De club uit Parijs won midweeks in de Franse beker met 3-0 van Lille.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
2 minuten geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
2 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geleden