Neymar terug bij Paris Saint-Germain voor topper tegen Lyon
PARIJS (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar keert voor de topper tegen Olympique Lyon terug in de selectie van Paris Saint-Germain. De duurste voetballer ter wereld stond ruim een maand aan de kant vanwege een dijbeenblessure. Neymar miste onder meer de duels met zijn oude club FC Barcelona in de achtste finales van de Champions League.
Zonder de 29-jarige Braziliaan wist PSG de ploeg van trainer Ronald Koeman over twee wedstrijden met 5-2 uit te schakelen, vooral dankzij Kylian Mbappé, die vier doelpunten maakte. De Franse kampioen staat in eigen land op de tweede plaats met 60 punten, evenveel als Lyon. Ze hebben 3 punten achterstand op koploper Lille, dat zondag Nîmes ontvangt. Om 21.00 uur staat dan in Lyon de topper tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst op het programma.
Trainer Mauricio Pochettino van PSG kan vanwege blessures geen beroep doen op Mauro Icardi, Juan Bernat, Pablo Sarabia en Thilo Kehrer. De club uit Parijs won midweeks in de Franse beker met 3-0 van Lille.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
7 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
13 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
18 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geleden