Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar spreekt geruchten tegen en wil bij PSG blijven

Neymar spreekt geruchten tegen en wil bij PSG blijven

PARIJS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft gezegd dat hij bij Paris Saint-Germain wil blijven, al gaan er geruchten dat de Franse topclub hem kwijt wil. "Ik heb zulke verhalen tot nu toe niet gehoord, maar van mijn kant is de waarheid dat ik wil blijven", vertelde hij de voetbalwebsite Oh My Goal.

Neymar heeft mede door blessures een matig seizoen achter de rug, ook al maakte hij afgelopen zaterdag in de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen Metz zijn honderdste goal voor PSG. Hij speelt sinds 2017 voor de Parijzenaars, die hem destijds voor het astronomische bedrag van 222 miljoen euro kochten van FC Barcelona. Vorig jaar verlengde Neymar zijn contract nog tot 2025.

PSG wist sterspeler Kylian Mbappé te behouden en de club wil nu een team bouwen rond de snelle en trefzekere Fransman. Dat zou wel eens ten koste kunnen gaan van Neymar. Het vertrek van de Braziliaan Leonardo als technisch directeur werkt niet in het voordeel van de 30-jarige aanvaller, over wie de toonaangevende sportkrant L'Équipe schreef dat "PSG niet tegen een vertrek van Neymar zou zijn".

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

2 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

2 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

2 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

2 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

4 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

4 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

6 uur geleden