Neymar spreekt geruchten tegen en wil bij PSG blijven
PARIJS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft gezegd dat hij bij Paris Saint-Germain wil blijven, al gaan er geruchten dat de Franse topclub hem kwijt wil. "Ik heb zulke verhalen tot nu toe niet gehoord, maar van mijn kant is de waarheid dat ik wil blijven", vertelde hij de voetbalwebsite Oh My Goal.
Neymar heeft mede door blessures een matig seizoen achter de rug, ook al maakte hij afgelopen zaterdag in de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen Metz zijn honderdste goal voor PSG. Hij speelt sinds 2017 voor de Parijzenaars, die hem destijds voor het astronomische bedrag van 222 miljoen euro kochten van FC Barcelona. Vorig jaar verlengde Neymar zijn contract nog tot 2025.
PSG wist sterspeler Kylian Mbappé te behouden en de club wil nu een team bouwen rond de snelle en trefzekere Fransman. Dat zou wel eens ten koste kunnen gaan van Neymar. Het vertrek van de Braziliaan Leonardo als technisch directeur werkt niet in het voordeel van de 30-jarige aanvaller, over wie de toonaangevende sportkrant L'Équipe schreef dat "PSG niet tegen een vertrek van Neymar zou zijn".
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
13 minuten geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
59 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
2 uur geleden