Neymar spreekt geruchten tegen en wil bij PSG blijven
PARIJS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft gezegd dat hij bij Paris Saint-Germain wil blijven, al gaan er geruchten dat de Franse topclub hem kwijt wil. "Ik heb zulke verhalen tot nu toe niet gehoord, maar van mijn kant is de waarheid dat ik wil blijven", vertelde hij de voetbalwebsite Oh My Goal.
Neymar heeft mede door blessures een matig seizoen achter de rug, ook al maakte hij afgelopen zaterdag in de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen Metz zijn honderdste goal voor PSG. Hij speelt sinds 2017 voor de Parijzenaars, die hem destijds voor het astronomische bedrag van 222 miljoen euro kochten van FC Barcelona. Vorig jaar verlengde Neymar zijn contract nog tot 2025.
PSG wist sterspeler Kylian Mbappé te behouden en de club wil nu een team bouwen rond de snelle en trefzekere Fransman. Dat zou wel eens ten koste kunnen gaan van Neymar. Het vertrek van de Braziliaan Leonardo als technisch directeur werkt niet in het voordeel van de 30-jarige aanvaller, over wie de toonaangevende sportkrant L'Équipe schreef dat "PSG niet tegen een vertrek van Neymar zou zijn".
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.
6 uur geledenBREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
9 uur geleden