Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar spreekt geruchten tegen en wil bij PSG blijven

Neymar spreekt geruchten tegen en wil bij PSG blijven

PARIJS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft gezegd dat hij bij Paris Saint-Germain wil blijven, al gaan er geruchten dat de Franse topclub hem kwijt wil. "Ik heb zulke verhalen tot nu toe niet gehoord, maar van mijn kant is de waarheid dat ik wil blijven", vertelde hij de voetbalwebsite Oh My Goal.

Neymar heeft mede door blessures een matig seizoen achter de rug, ook al maakte hij afgelopen zaterdag in de met 5-0 gewonnen wedstrijd tegen Metz zijn honderdste goal voor PSG. Hij speelt sinds 2017 voor de Parijzenaars, die hem destijds voor het astronomische bedrag van 222 miljoen euro kochten van FC Barcelona. Vorig jaar verlengde Neymar zijn contract nog tot 2025.

PSG wist sterspeler Kylian Mbappé te behouden en de club wil nu een team bouwen rond de snelle en trefzekere Fransman. Dat zou wel eens ten koste kunnen gaan van Neymar. Het vertrek van de Braziliaan Leonardo als technisch directeur werkt niet in het voordeel van de 30-jarige aanvaller, over wie de toonaangevende sportkrant L'Équipe schreef dat "PSG niet tegen een vertrek van Neymar zou zijn".

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

10 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

11 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

11 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

15 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

18 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

18 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

18 uur geleden