Neymar mist ook thuisduel PSG met Barcelona
PARIJS (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Neymar mist woensdag ook de return van het duel in de Champions League tussen Paris Saint-Germain en FC Barcelona. Neymar liep begin februari een dijbeenblessure op en ontbrak ook al in de eerste wedstrijd tussen de topteams. PSG won in Barcelona met 4-1 en lijkt zich weinig zorgen te hoeven maken over plaatsing voor de kwartfinales van het belangrijkste Europese clubtoernooi.
"Neymar blijft individueel werken aan zijn herstel", meldt de club uit Parijs dinsdag in een korte toelichting. PSG-coach Mauricio Pochettino moet verder ook de geblesseerde Juan Bernat missen. Moise Kean zit nog in isolatie na een coronabesmetting.
Ángel di María en Marco Verratti zijn hersteld van hun blessures en kunnen spelen.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
19 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.
3 uur geledenLILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.
3 uur geledenHELSINKI (ANP/RTR) - Denemarken, Finland, IJsland, Noorwegen, Zweden en de Faeröer hebben het vertrouwen in voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA opgezegd. De Noordse landen steunen in een zeldzame gezamenlijke verklaring de lijn van de Europese voetbalbond UEFA, die oproept tot bestuurlijke hervormingen bij de FIFA na het inmiddels ingetrokken investeringsplan van Infantino.
3 uur geleden