Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar mist duel van Brazilië met Zwitserland

Neymar mist duel van Brazilië met Zwitserland

DOHA (ANP) - Neymar speelt maandag niet mee met Brazilië in het WK-duel met Zwitserland. Dat heeft de teamarts van de selectie laten weten. De vedette van Paris Saint-Germain raakte in de eerste wedstrijd tegen Servië geblesseerd aan een enkel. Brazilië, dat geldt als een van de favorieten op het toernooi in Qatar, won dat duel met 2-0.

Ook Danilo is vooralsnog niet beschikbaar. De verdediger heeft eveneens last van een enkel. Vooralsnog is onduidelijk wanneer de twee weer inzetbaar zijn. Volgens Braziliaanse media in elk geval niet meer in de groepsfase.

"Dit is één van de moeilijkste momenten in mijn loopbaan en weer gebeurt het op een WK", liet Neymar op Instagram weten. In 2014 liep hij op het WK in eigen land een gebroken ruggenwervel op. "Ik ben geblesseerd en dat is uiteraard vervelend. Het zal pijn doen, maar ik weet dat er een kans is dat ik dit toernooi nog terugkom. Ik wil het doen voor mijn land, voor mijn ploeggenoten en voor mezelf. De trots en liefde die ik voel als ik het shirt van Brazilië draag, zijn niet onder woorden te brengen."

Meer uit Voetbal

Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

5 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

5 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

5 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

18 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

18 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

18 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

18 uur geleden