Neymar mist duel van Brazilië met Zwitserland
DOHA (ANP) - Neymar speelt maandag niet mee met Brazilië in het WK-duel met Zwitserland. Dat heeft de teamarts van de selectie laten weten. De vedette van Paris Saint-Germain raakte in de eerste wedstrijd tegen Servië geblesseerd aan een enkel. Brazilië, dat geldt als een van de favorieten op het toernooi in Qatar, won dat duel met 2-0.
Ook Danilo is vooralsnog niet beschikbaar. De verdediger heeft eveneens last van een enkel. Vooralsnog is onduidelijk wanneer de twee weer inzetbaar zijn. Volgens Braziliaanse media in elk geval niet meer in de groepsfase.
"Dit is één van de moeilijkste momenten in mijn loopbaan en weer gebeurt het op een WK", liet Neymar op Instagram weten. In 2014 liep hij op het WK in eigen land een gebroken ruggenwervel op. "Ik ben geblesseerd en dat is uiteraard vervelend. Het zal pijn doen, maar ik weet dat er een kans is dat ik dit toernooi nog terugkom. Ik wil het doen voor mijn land, voor mijn ploeggenoten en voor mezelf. De trots en liefde die ik voel als ik het shirt van Brazilië draag, zijn niet onder woorden te brengen."
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
13 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
17 uur geleden