Neymar maakt na jaar blessureleed rentree bij Al-Hilal
AL AIN (ANP) - De Braziliaanse voetballer Neymar heeft na een jaar blessureleed zijn rentree gemaakt bij Al-Hilal. De 32-jarige vedette kwam in de uitwedstrijd tegen Al Ain in de 77e minuut in het veld. Dat was 369 dagen nadat hij in een interland met Brazilië tegen Uruguay een ernstige knieblessure had opgelopen.
Neymar scheurde destijds de voorste kruisband van zijn linkerknie en liep ook schade op aan de meniscus. De oud-speler van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain verliet het veld in tranen.
"Ik voel me goed. Het was zwaar, maar ik speel altijd in een goede ploeg. Ik ben zo gelukkig, ik ben terug", sprak Neymar na het duel op een via sociale media verspreid filmpje.
Zijn rentree in een duel uit de Aziatische Champions League ging gepaard met veel doelpunten. Het Saudische Al-Hilal was met 5-4 te sterk voor Al Ain uit Abu Dhabi. Neymar kwam in het veld toen zijn ploeg al met 5-3 leidde.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
1 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
6 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
6 uur geleden