Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar leidt PSG met twee doelpunten langs Lille

Neymar leidt PSG met twee doelpunten langs Lille

LILLE (ANP) - Neymar heeft Paris Saint-Germain met twee doelpunten langs Lille geleid. Voor PSG, dat afstevent op de derde landstitel op een rij, was het al de 17e zege in 21 duels.

Neymar schoot na een klein half uur fraai raak vanaf de rand van het strafschopgebied, zijn tweede doelpunt was vanaf 11 meter. De Braziliaan stond bij het juichen stil bij het overlijden van oud-basketballer Kobe Bryant, die eerder op de dag op 41-jarige leeftijd omkwam bij een helikoptercrash. Neymar stak twee vingers van zijn ene hand omhoog en vier van de andere, een verwijzing naar het rugnummer 24 dat Bryant droeg.

De voorsprong van PSG op Olympique Marseille bedraagt al tien punten. Marseille kwam zaterdag niet verder dan 0-0 tegen Angers.

Lille, in de Champions League nog tegenstander van Ajax, stelt teleur op de zevende plaats. De club leed tegen PSG al de achtste nederlaag van het seizoen.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman neemt Arsenal niets kwalijk

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman verwijt Arsenal niet dat die club Jurriën Timber vorige week zaterdag een uur heeft laten spelen in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. "Ik neem ze niets kwalijk", zei de bondscoach van het Nederlands elftal maandag vlak voor de oefenwedstrijd tegen Oezbekistan in New York. "Het was een finale, maar het heeft niet geholpen."

14 minuten geleden
Timber mist WK met Oranje, Geertruida aan selectie toegevoegd

NEW YORK (ANP) - Jurriën Timber mist het WK met het Nederlands elftal. De verdediger is onvoldoende hersteld van een liesblessure. Bondscoach Ronald Koeman heeft Lutsharel Geertruida als vervanger opgeroepen, zo meldt de KNVB.

1 uur geleden
KNVB verdient alleen geld als Oranje wereldtitel wint

NEW YORK (ANP) - De KNVB maakt waarschijnlijk verlies op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Als we wereldkampioen worden, verdienen we 6 miljoen dollar. Als we tweede worden, maken we 2 miljoen dollar verlies", vertelde directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen tijdens een bijeenkomst op het Nederlandse consulaat in New York.

2 uur geleden
Schikking tussen FIFA en Diarra in zaak over transferrechten

PARIJS (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een schikking getroffen met oud-speler Lassana Diarra in een zaak over transferrechten van spelers. De voormalige Franse international had een schadevergoeding van 65 miljoen euro geëist van de FIFA en de Belgische voetbalbond KBVB. Diarra kreeg in 2024 gelijk van het Europese Hof van Justitie, dat vond dat de transferregels van de FIFA in strijd zijn met Europese wetgeving.

6 uur geleden
Advocaat: Oranje WK-favoriet naast Spanje, Frankrijk en Duitsland

HOUSTON (ANP/DPA) - Dick Advocaat heeft Nederland genoemd als een van de favorieten op het wereldkampioenschap voetbal. "Spanje, Frankrijk, Duitsland en Nederland zijn mijn favorieten", zei de bondscoach van Curaçao tegen de Duitse pers in aanloop naar het WK.

8 uur geleden
Deense premier opgelucht over toestand voetballer Eriksen

KOPENHAGEN (ANP) - De Deense premier Mette Frederiksen noemt het "een grote opluchting" dat het naar omstandigheden goed gaat met Christian Eriksen. De voetballer zakte zondagavond in Odense tijdens een oefeninterland van Denemarken tegen Oekraïne in elkaar. Vijf jaar nadat hij een hartstilstand had overleefd tijdens een EK-wedstrijd in Kopenhagen.

9 uur geleden
Marokko en Noorwegen spelen gelijk in laatste WK-oefenduel

HARRISON (ANP) - Marokko en Noorwegen hebben in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal gelijkgespeeld. In Harrison eindigde de wedstrijd tussen de twee WK-deelnemers in 1-1.

22 uur geleden