Neymar leidt PSG met twee doelpunten langs Lille
LILLE (ANP) - Neymar heeft Paris Saint-Germain met twee doelpunten langs Lille geleid. Voor PSG, dat afstevent op de derde landstitel op een rij, was het al de 17e zege in 21 duels.
Neymar schoot na een klein half uur fraai raak vanaf de rand van het strafschopgebied, zijn tweede doelpunt was vanaf 11 meter. De Braziliaan stond bij het juichen stil bij het overlijden van oud-basketballer Kobe Bryant, die eerder op de dag op 41-jarige leeftijd omkwam bij een helikoptercrash. Neymar stak twee vingers van zijn ene hand omhoog en vier van de andere, een verwijzing naar het rugnummer 24 dat Bryant droeg.
De voorsprong van PSG op Olympique Marseille bedraagt al tien punten. Marseille kwam zaterdag niet verder dan 0-0 tegen Angers.
Lille, in de Champions League nog tegenstander van Ajax, stelt teleur op de zevende plaats. De club leed tegen PSG al de achtste nederlaag van het seizoen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
15 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
10 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
11 uur geleden