Neymar komt deze maand niet meer in actie voor Paris SG
PARIJS (ANP/DPA) - De Braziliaanse aanvaller Neymar komt deze maand niet meer in actie voor Paris Saint-Germain. De 28-jarige spits heeft nog een aantal weken nodig om te herstellen van een enkelblessure, die hij afgelopen zondag opliep in de verloren thuiswedstrijd tegen Olympique Lyon (0-1).
In dat duel kreeg de Zuid-Amerikaanse topspeler in de extra tijd een harde charge op zijn linkerenkel te verduren van zijn landgenoot Thiago Mendes. Neymar verliet met betraande ogen het veld per brancard. Thiago Mendes ging door een rode kaart eveneens naar de catacomben. Neymar miste afgelopen woensdag al de gewonnen competitiewedstrijd tegen Lorient (2-0).
"De verwachting is dat Neymar in januari zijn rentree maakt", liet PSG weten. De Franse kampioen speelt in december nog tegen koploper OSC Lille (zondag) en Racing Straatsburg (woensdag). De eerste wedstrijd van Paris SG in het nieuwe jaar is op 6 januari bij Saint-Etienne.
PSG moet het in de topper tegen Lille ook al stellen zonder Pablo Sarabia, Mauro Icardi, Abdou Diallo, Juan Bernat en Danilo Pereira.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
9 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
10 uur geleden