Neymar komt deze maand niet meer in actie voor Paris SG
PARIJS (ANP/DPA) - De Braziliaanse aanvaller Neymar komt deze maand niet meer in actie voor Paris Saint-Germain. De 28-jarige spits heeft nog een aantal weken nodig om te herstellen van een enkelblessure, die hij afgelopen zondag opliep in de verloren thuiswedstrijd tegen Olympique Lyon (0-1).
In dat duel kreeg de Zuid-Amerikaanse topspeler in de extra tijd een harde charge op zijn linkerenkel te verduren van zijn landgenoot Thiago Mendes. Neymar verliet met betraande ogen het veld per brancard. Thiago Mendes ging door een rode kaart eveneens naar de catacomben. Neymar miste afgelopen woensdag al de gewonnen competitiewedstrijd tegen Lorient (2-0).
"De verwachting is dat Neymar in januari zijn rentree maakt", liet PSG weten. De Franse kampioen speelt in december nog tegen koploper OSC Lille (zondag) en Racing Straatsburg (woensdag). De eerste wedstrijd van Paris SG in het nieuwe jaar is op 6 januari bij Saint-Etienne.
PSG moet het in de topper tegen Lille ook al stellen zonder Pablo Sarabia, Mauro Icardi, Abdou Diallo, Juan Bernat en Danilo Pereira.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.
12 minuten geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.
15 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.
38 minuten geledenDOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.
2 uur geledenMAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
18 uur geleden