Neymar juicht mee met finalist Santos
SANTOS (ANP) - De finale om de Copa Libertadores, het belangrijkste toernooi voor Zuid-Amerikaanse voetbalclubs, wordt een Braziliaans onderonsje. Na Palmeiras plaatste ook Santos zich voor de eindstrijd. De voormalige club van onder anderen Neymar (Paris Saint-Germain) won thuis met 3-0 van het Argentijnse Boca Juniors. De eerste wedstrijd in Buenos Aires was geëindigd in 0-0.
Palmeiras kwalificeerde zich dinsdag ten koste van het Argentijnse River Plate voor de finale van de Zuid-Amerikaanse versie van de Champions League. De eindstrijd wordt op 30 januari achter gesloten deuren in het Maracanã-stadion van Rio de Janeiro gespeeld.
Neymar was in 2011 bij Santos van de partij toen de club de Copa Libertadores won. De Braziliaanse sterspeler vierde het feestje van zijn oude club na de overwinning tegen Boca Juniors een beetje mee. Via een videoverbinding had hij in de kleedkamer contact met spelers en stafleden. Neymar had zelf enkele uren eerder in Lens de Franse Supercup gewonnen (2-1 tegen Olympique Marseille).
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De voetbalsters van PSV spelen in de achtste finale van de Europa Cup tegen het Duitse Eintracht Frankfurt. Feyenoord treft met VfL Wolfsburg eveneens een Duitse tegenstander, terwijl Ajax is gekoppeld aan het Zweedse Malmö FF. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP/RTR) - Manchester City heeft vrijdag bevestigd dat de voetbalclub in beroep gaat tegen de uitspraak van een onafhankelijke commissie dat de club de financiële regels van de Premier League heeft overtreden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) stelt dat de bevindingen van een onafhankelijke commissie dat Manchester City de financiële regels heeft overtreden "aanzienlijke gevolgen hebben voor de integriteit van de sport". De topclub uit Manchester werd deze week schuldig bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18.
3 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Aanvaller Christos Tzolis van het Griekse nationale elftal heeft donderdag aan de thuiswedstrijd tegen Nederland in de Nations League (2-2) een dijbeenblessure overgehouden. De 24-jarige speler van Arsenal mist daardoor de ontmoeting met Duitsland van zondag in Thessaloniki. Dat heeft de Griekse bond bekendgemaakt.
5 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving halverwege de tweede helft Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar. Oranje knokte zich na rust terug van een achterstand van twee doelpunten.
14 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.
16 uur geleden