Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar juicht mee met finalist Santos

Neymar juicht mee met finalist Santos

SANTOS (ANP) - De finale om de Copa Libertadores, het belangrijkste toernooi voor Zuid-Amerikaanse voetbalclubs, wordt een Braziliaans onderonsje. Na Palmeiras plaatste ook Santos zich voor de eindstrijd. De voormalige club van onder anderen Neymar (Paris Saint-Germain) won thuis met 3-0 van het Argentijnse Boca Juniors. De eerste wedstrijd in Buenos Aires was geëindigd in 0-0.

Palmeiras kwalificeerde zich dinsdag ten koste van het Argentijnse River Plate voor de finale van de Zuid-Amerikaanse versie van de Champions League. De eindstrijd wordt op 30 januari achter gesloten deuren in het Maracanã-stadion van Rio de Janeiro gespeeld.

Neymar was in 2011 bij Santos van de partij toen de club de Copa Libertadores won. De Braziliaanse sterspeler vierde het feestje van zijn oude club na de overwinning tegen Boca Juniors een beetje mee. Via een videoverbinding had hij in de kleedkamer contact met spelers en stafleden. Neymar had zelf enkele uren eerder in Lens de Franse Supercup gewonnen (2-1 tegen Olympique Marseille).

Meer uit Voetbal

Depay blijft toch langer voetballen bij Braziliaans Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay blijft toch bij Corinthians. De 32-jarige voetballer heeft zijn overeenkomst bij de Braziliaanse voetbalclub verlengd. Dat heeft clubvoorzitter Osmar Stabile naar buiten gebracht. Depay zou een contract tot juni 2028 tekenen.

1 uur geleden
Sky News: FIFA ontslaat topman die Infantino bekritiseerde

LONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.

12 uur geleden
Feyenoord huurt Spaanse linksback Javi López van Real Sociedad

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.

13 uur geleden
Ook Schotse voetbalbond trekt steun voor Infantino in

EDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.

16 uur geleden
Busquets keert als trainer terug bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.

18 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) opgenomen op intensive care

CAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.

21 uur geleden
RC Lens verslaat Paris Saint-Germain en wint Franse supercup

LENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.

1 dag geleden