Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar: ik wil bij PSG blijven

Neymar: ik wil bij PSG blijven

PARIJS (ANP) - Neymar voelt zich gelukkig in Parijs en wil bij Paris Saint-Germain blijven. De Braziliaanse voetbalvedette hoopt ook dat Kylian Mbappé zijn toekomst aan de club verbindt. Dat zei hij op de Franse televisie. "Ik ben blij hier. Er is wat veranderd, maar wat kan ik niet precies uitleggen. Ik voel me rustiger, heb me aangepast", aldus de aanvaller, die in 2017 voor een bedrag van 222 miljoen euro overkwam van FC Barcelona.

Spaanse media schreven al vaak dat Neymar weer terug wil naar Barcelona, maar dat is volgens de sterspeler niet het geval. "Ik wil bij PSG blijven en ik hoop dat Kylian ook blijft. Dat is natuurlijk de wens van elke PSG-supporter. Met Kylian heb ik een relatie als een broer. We spelen graag samen en willen dat PSG een geweldig team wordt."

Mbappé, die nog een contract heeft tot de zomer van 2022 bij de Franse kampioen, gaf onlangs te kennen dat hij nadenkt over zijn toekomst.

Meer uit Voetbal

Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Infantino

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

6 uur geleden
Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

12 uur geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

13 uur geleden
Liverpool huurt verdediger Araújo van FC Barcelona

LIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.

15 uur geleden
Doelman Nikiema verlengt contract bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.

16 uur geleden
Iraanse aanvaller Jahanbakhsh bij Excelsior terug in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

18 uur geleden
Floranus akkoord met voorstel aanklager van drie duels schorsing

ZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

19 uur geleden