Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar: ik wil bij PSG blijven

Neymar: ik wil bij PSG blijven

PARIJS (ANP) - Neymar voelt zich gelukkig in Parijs en wil bij Paris Saint-Germain blijven. De Braziliaanse voetbalvedette hoopt ook dat Kylian Mbappé zijn toekomst aan de club verbindt. Dat zei hij op de Franse televisie. "Ik ben blij hier. Er is wat veranderd, maar wat kan ik niet precies uitleggen. Ik voel me rustiger, heb me aangepast", aldus de aanvaller, die in 2017 voor een bedrag van 222 miljoen euro overkwam van FC Barcelona.

Spaanse media schreven al vaak dat Neymar weer terug wil naar Barcelona, maar dat is volgens de sterspeler niet het geval. "Ik wil bij PSG blijven en ik hoop dat Kylian ook blijft. Dat is natuurlijk de wens van elke PSG-supporter. Met Kylian heb ik een relatie als een broer. We spelen graag samen en willen dat PSG een geweldig team wordt."

Mbappé, die nog een contract heeft tot de zomer van 2022 bij de Franse kampioen, gaf onlangs te kennen dat hij nadenkt over zijn toekomst.

Meer uit Voetbal

Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

1 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

1 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

2 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

2 uur geleden
PSV stelt voor het eerst spelhervattingen-specialist aan

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Kevin Balvers aangesteld als spelhervattingen-specialist. De 35-jarige Balvers was al werkzaam bij de koploper van de Eredivisie als manager voetbalvisie. De functie van spelhervattingen-specialist is nieuw bij de Eindhovense club.

3 uur geleden
Bekerhouder Crystal Palace onderuit bij zesdeklasser Macclesfield

MACCLESFIELD (ANP) - Bekerhouder Crystal Palace is verrassend uitgeschakeld in de derde ronde van de FA Cup. De ploeg uit Londen verloor met 2-1 van Macclesfield FC, dat uitkomt op het zesde niveau.

4 uur geleden
Real-coach Alonso voorzichtig met terugkerende Mbappé

JEDDAH (ANP) - Real Madrid-coach Xabi Alonso kan zondag bij de finale van de Spaanse Super Cup tegen Barcelona beschikken over Kylian Mbappé, die terugkeert van een knieblessure

5 uur geleden