Neymar helpt Paris Saint-Germain langs Stade Brest
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in de Franse voetbalcompetitie terugveroverd op RC Lens. Het elftal van trainer Christophe Galtier versloeg Stade Brest met minimaal verschil: 1-0.
Neymar maakte na een half uur spelen het doelpunt. Na een pass van Lionel Messi nam de Braziliaanse aanvaller de bal met zijn rechtervoet aan om vervolgens met links in de verre hoek raak te schieten. Messi was even daarvoor zelf ook dicht bij een doelpunt. Zijn inzet werd echter onbedoeld gestopt door ploeggenoot Kylian Mbappé, die in de baan van het schot stond.
Stade Brest maakte het PSG na rust moeilijk en kreeg enkele kansen. De grootste was voor de Algerijn Islam Slimani, die in de 70e minuut een strafschop mocht nemen. De Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma stopte de penalty.
Paris Saint-Germain, dat dinsdag in de Champions League met 2-1 won van Juventus, heeft na zeven speelronden 19 punten. Olympique Marseille won met 2-1 van Lille en staat ook op 19 punten. Alexis Sánchez en Samuel Gigot scoorden voor Marseille, dat een aanzienlijk minder goed doelsaldo heeft dan PSG. RC Lens volgt op de derde plaats met 17 punten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
5 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
5 uur geleden