Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar helpt Paris Saint-Germain langs Stade Brest

Neymar helpt Paris Saint-Germain langs Stade Brest

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in de Franse voetbalcompetitie terugveroverd op RC Lens. Het elftal van trainer Christophe Galtier versloeg Stade Brest met minimaal verschil: 1-0.

Neymar maakte na een half uur spelen het doelpunt. Na een pass van Lionel Messi nam de Braziliaanse aanvaller de bal met zijn rechtervoet aan om vervolgens met links in de verre hoek raak te schieten. Messi was even daarvoor zelf ook dicht bij een doelpunt. Zijn inzet werd echter onbedoeld gestopt door ploeggenoot Kylian Mbappé, die in de baan van het schot stond.

Stade Brest maakte het PSG na rust moeilijk en kreeg enkele kansen. De grootste was voor de Algerijn Islam Slimani, die in de 70e minuut een strafschop mocht nemen. De Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma stopte de penalty.

Paris Saint-Germain, dat dinsdag in de Champions League met 2-1 won van Juventus, heeft na zeven speelronden 19 punten. Olympique Marseille won met 2-1 van Lille en staat ook op 19 punten. Alexis Sánchez en Samuel Gigot scoorden voor Marseille, dat een aanzienlijk minder goed doelsaldo heeft dan PSG. RC Lens volgt op de derde plaats met 17 punten.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona verstevigt leiding in La Liga door zege op Mallorca

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Real Mallorca. De koploper in de Spaanse competitie won in eigen huis met 1-0.

10 uur geleden
Manchester City derde na late zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is door een late thuiszege op Aston Villa naar de derde plaats in de Premier League gestegen. De Portugees Matheus Nunes bezorgde het elftal van coach Pep Guardiola in de blessuretijd een 2-1-overwinning.

10 uur geleden
Serie A-duels van zaterdag afgelast om begrafenis paus Franciscus

ROME (ANP/AFP) - Alle wedstrijden in de Italiaanse Serie A van zaterdag zijn afgelast, waaronder die van koploper Internazionale tegen AS Roma. Op die dag vindt de begrafenis plaats van paus Franciscus, die maandagochtend overleed op 88-jarige leeftijd.

12 uur geleden
NEC stelt Dick Schreuder aan als nieuwe hoofdtrainer

NIJMEGEN (ANP) - Dick Schreuder volgt de na dit seizoen vertrekkende Rogier Meijer op als trainer van NEC. De 53-jarige Barnevelder tekent een contract voor drie seizoenen bij de club uit de Eredivisie.

14 uur geleden
NEC mist verdediger Nuytinck in slot van competitie

NIJMEGEN (ANP) - NEC kan in de resterende vijf wedstrijden in de Eredivisie geen beroep doen op Bram Nuytinck. De 34-jarige verdediger viel op 11 april tegen RKC Waalwijk al vroeg uit met een knieblessure en is geruime tijd uitgeschakeld.

16 uur geleden
Opnieuw straf voor Vitesse: 9 punten aftrek

ARNHEM (ANP) - Voetbalclub Vitesse heeft opnieuw een puntenstraf gekregen. De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB besloot dit keer 9 punten in mindering te brengen voor het niet voldoen aan de informatieplicht.

18 uur geleden
Bekerwinnaar Go Ahead Eagles woensdag gehuldigd in Deventer

DEVENTER (ANP) - Spelers en staf van eredivisieclub Go Ahead Eagles, de winnaar van de KNVB-beker, worden woensdagavond gehuldigd. Dat meldt de gemeente Deventer. De spelers maken in een open bus een rit langs de IJssel. De bus vertrekt vanaf het evenemententerrein aan de Roland Holstlaan en eindigt op het Havenkwartier. "Het publiek kan langs de route staan en het feest met de spelers meevieren", stelt de gemeente.

18 uur geleden