Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neymar helpt Paris Saint-Germain langs Stade Brest

Neymar helpt Paris Saint-Germain langs Stade Brest

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in de Franse voetbalcompetitie terugveroverd op RC Lens. Het elftal van trainer Christophe Galtier versloeg Stade Brest met minimaal verschil: 1-0.

Neymar maakte na een half uur spelen het doelpunt. Na een pass van Lionel Messi nam de Braziliaanse aanvaller de bal met zijn rechtervoet aan om vervolgens met links in de verre hoek raak te schieten. Messi was even daarvoor zelf ook dicht bij een doelpunt. Zijn inzet werd echter onbedoeld gestopt door ploeggenoot Kylian Mbappé, die in de baan van het schot stond.

Stade Brest maakte het PSG na rust moeilijk en kreeg enkele kansen. De grootste was voor de Algerijn Islam Slimani, die in de 70e minuut een strafschop mocht nemen. De Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma stopte de penalty.

Paris Saint-Germain, dat dinsdag in de Champions League met 2-1 won van Juventus, heeft na zeven speelronden 19 punten. Olympique Marseille won met 2-1 van Lille en staat ook op 19 punten. Alexis Sánchez en Samuel Gigot scoorden voor Marseille, dat een aanzienlijk minder goed doelsaldo heeft dan PSG. RC Lens volgt op de derde plaats met 17 punten.

Meer uit Voetbal

Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

5 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

9 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

19 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

21 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

21 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

21 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

23 uur geleden