Neymar bevestigt nu ook zelf terugkeer naar FC Santos
SANTOS (ANP/AFP) - Neymar keert definitief terug bij FC Santos. De Braziliaanse aanvaller meldt dat op X. "Ik ga tekenen bij FC Santos", aldus de 32-jarige Neymar, die de club in 2013 verliet voor FC Barcelona.
Santos-voorzitter Marcelo Teixeira riep Neymar dinsdag in een bericht op Instagram al op terug te keren. "Het is tijd dat we onze geschiedenis gaan herschrijven. Kom weer naar huis, we ontvangen je met open armen", sprak hij in een videoboodschap.
Neymar liet op dinsdag zijn contract bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië ontbinden. De Zuid-Amerikaan had in 2023 Paris Saint-Germain verruild voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. Neymar was lang geblesseerd, maakte in oktober vorig jaar zijn rentree maar raakte al snel weer geblesseerd aan een dijbeen. Zijn contract in Saudi-Arabië liep nog door.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
40 minuten geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
7 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
9 uur geleden