Neymar bevestigt nu ook zelf terugkeer naar FC Santos
SANTOS (ANP/AFP) - Neymar keert definitief terug bij FC Santos. De Braziliaanse aanvaller meldt dat op X. "Ik ga tekenen bij FC Santos", aldus de 32-jarige Neymar, die de club in 2013 verliet voor FC Barcelona.
Santos-voorzitter Marcelo Teixeira riep Neymar dinsdag in een bericht op Instagram al op terug te keren. "Het is tijd dat we onze geschiedenis gaan herschrijven. Kom weer naar huis, we ontvangen je met open armen", sprak hij in een videoboodschap.
Neymar liet op dinsdag zijn contract bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië ontbinden. De Zuid-Amerikaan had in 2023 Paris Saint-Germain verruild voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. Neymar was lang geblesseerd, maakte in oktober vorig jaar zijn rentree maar raakte al snel weer geblesseerd aan een dijbeen. Zijn contract in Saudi-Arabië liep nog door.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
17 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
10 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
16 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
21 uur geleden