Neymar bevestigt nu ook zelf terugkeer naar FC Santos
SANTOS (ANP/AFP) - Neymar keert definitief terug bij FC Santos. De Braziliaanse aanvaller meldt dat op X. "Ik ga tekenen bij FC Santos", aldus de 32-jarige Neymar, die de club in 2013 verliet voor FC Barcelona.
Santos-voorzitter Marcelo Teixeira riep Neymar dinsdag in een bericht op Instagram al op terug te keren. "Het is tijd dat we onze geschiedenis gaan herschrijven. Kom weer naar huis, we ontvangen je met open armen", sprak hij in een videoboodschap.
Neymar liet op dinsdag zijn contract bij Al-Hilal uit Saudi-Arabië ontbinden. De Zuid-Amerikaan had in 2023 Paris Saint-Germain verruild voor Al-Hilal, dat 90 miljoen euro voor hem betaalde. Neymar was lang geblesseerd, maakte in oktober vorig jaar zijn rentree maar raakte al snel weer geblesseerd aan een dijbeen. Zijn contract in Saudi-Arabië liep nog door.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
4 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
8 uur geleden