Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle verslaat tandeloos United en vergroot zorgen Ten Hag

Newcastle verslaat tandeloos United en vergroot zorgen Ten Hag

NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft thuis met 1-0 gewonnen van het Manchester United van trainer Erik ten Hag. De druk op de Nederlander zal daardoor opnieuw toenemen.

In de eerste helft was het een wonder dat een voorsprong van Newcastle uitbleef. De thuisploeg kreeg veel grote kansen, maar verzuimde deze te benutten. Manchester United stond onder grote druk, maar overleefde in de eerste helft. Het bleef 0-0.

Tien minuten na rust was het wel raak voor Newcastle. Anthony Gordon tikte de openingstreffer binnen op aangeven van Kieran Trippier. Gordon stond helemaal vrij bij de tweede paal en kon de verdiende 1-0 maken.

Bal kwijt

Daarna bleef Newcastle de druk opvoeren, waardoor de ploeg van Ten Hag vaak snel de bal kwijt was. Er ontstonden opnieuw enkele grote kansen, maar een tweede goal bleef uit. Vlak voor tijd werd nog wel een goal van United-aanvaller Antony afgekeurd. Daarnaast moest Newcastle-doelman Nick Pope nog geblesseerd naar de kant.

Door de nederlaag van Manchester United staat de club nu zevende in de Premier League. Newcastle United stijgt naar plek vijf.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

4 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

5 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

6 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

6 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

7 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

7 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

7 uur geleden