Newcastle verslaat tandeloos United en vergroot zorgen Ten Hag
NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft thuis met 1-0 gewonnen van het Manchester United van trainer Erik ten Hag. De druk op de Nederlander zal daardoor opnieuw toenemen.
In de eerste helft was het een wonder dat een voorsprong van Newcastle uitbleef. De thuisploeg kreeg veel grote kansen, maar verzuimde deze te benutten. Manchester United stond onder grote druk, maar overleefde in de eerste helft. Het bleef 0-0.
Tien minuten na rust was het wel raak voor Newcastle. Anthony Gordon tikte de openingstreffer binnen op aangeven van Kieran Trippier. Gordon stond helemaal vrij bij de tweede paal en kon de verdiende 1-0 maken.
Bal kwijt
Daarna bleef Newcastle de druk opvoeren, waardoor de ploeg van Ten Hag vaak snel de bal kwijt was. Er ontstonden opnieuw enkele grote kansen, maar een tweede goal bleef uit. Vlak voor tijd werd nog wel een goal van United-aanvaller Antony afgekeurd. Daarnaast moest Newcastle-doelman Nick Pope nog geblesseerd naar de kant.
Door de nederlaag van Manchester United staat de club nu zevende in de Premier League. Newcastle United stijgt naar plek vijf.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
28 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel RodrÃguez uit zijn doel.
50 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
4 uur geleden