Newcastle United wint bij Tottenham voor de vijfde keer op rij
LONDEN (ANP) - Newcastle United heeft zijn vijfde competitiewedstrijd op rij gewonnen. De nummer 5 van de Premier League versloeg Tottenham Hotspur in Londen met 2-1.
Newcastle komt met de zege op 35 punten, evenveel als nummer 4 Chelsea. De club uit Londen speelt later op zaterdag nog tegen Crystal Palace. Tottenham bezet de twaalfde plaats.
Bij Newcastle speelde Sven Botman zijn eerste duel na lang blessureleed. De Nederlandse verdediger werd na vier minuten afgetroefd door Dominic Solanke, die de 1-0 voor Tottenham binnenkopte. Twee minuten later kwamen de bezoekers alweer langszij. Na een onbewuste handsbal van Joelinton schoof Anthony Gordon de 1-1 binnen. Alexander Isak zette nog voor rust Newcastle op 2-1.
Isak, voormalig speler van Willem II, heeft nu in zeven competitieduels op rij minimaal één doelpunt gemaakt. Hij is de derde Newcastle-speler die dit presteert, na Alan Shearer en Joe Willock. Tottenham raakte na rust via Brennan Johnson nog de paal en creëerde nog een aantal goede kansen, maar wist niet meer te scoren.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
3 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
4 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
17 uur geleden