Newcastle United wint bij Tottenham voor de vijfde keer op rij
LONDEN (ANP) - Newcastle United heeft zijn vijfde competitiewedstrijd op rij gewonnen. De nummer 5 van de Premier League versloeg Tottenham Hotspur in Londen met 2-1.
Newcastle komt met de zege op 35 punten, evenveel als nummer 4 Chelsea. De club uit Londen speelt later op zaterdag nog tegen Crystal Palace. Tottenham bezet de twaalfde plaats.
Bij Newcastle speelde Sven Botman zijn eerste duel na lang blessureleed. De Nederlandse verdediger werd na vier minuten afgetroefd door Dominic Solanke, die de 1-0 voor Tottenham binnenkopte. Twee minuten later kwamen de bezoekers alweer langszij. Na een onbewuste handsbal van Joelinton schoof Anthony Gordon de 1-1 binnen. Alexander Isak zette nog voor rust Newcastle op 2-1.
Isak, voormalig speler van Willem II, heeft nu in zeven competitieduels op rij minimaal één doelpunt gemaakt. Hij is de derde Newcastle-speler die dit presteert, na Alan Shearer en Joe Willock. Tottenham raakte na rust via Brennan Johnson nog de paal en creëerde nog een aantal goede kansen, maar wist niet meer te scoren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
6 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
8 uur geleden