Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle United wint bij Tottenham voor de vijfde keer op rij

Newcastle United wint bij Tottenham voor de vijfde keer op rij

LONDEN (ANP) - Newcastle United heeft zijn vijfde competitiewedstrijd op rij gewonnen. De nummer 5 van de Premier League versloeg Tottenham Hotspur in Londen met 2-1.

Newcastle komt met de zege op 35 punten, evenveel als nummer 4 Chelsea. De club uit Londen speelt later op zaterdag nog tegen Crystal Palace. Tottenham bezet de twaalfde plaats.

Bij Newcastle speelde Sven Botman zijn eerste duel na lang blessureleed. De Nederlandse verdediger werd na vier minuten afgetroefd door Dominic Solanke, die de 1-0 voor Tottenham binnenkopte. Twee minuten later kwamen de bezoekers alweer langszij. Na een onbewuste handsbal van Joelinton schoof Anthony Gordon de 1-1 binnen. Alexander Isak zette nog voor rust Newcastle op 2-1.

Isak, voormalig speler van Willem II, heeft nu in zeven competitieduels op rij minimaal één doelpunt gemaakt. Hij is de derde Newcastle-speler die dit presteert, na Alan Shearer en Joe Willock. Tottenham raakte na rust via Brennan Johnson nog de paal en creëerde nog een aantal goede kansen, maar wist niet meer te scoren.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

12 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

12 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

13 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

14 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

15 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

16 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

18 uur geleden