Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle United wint bij Tottenham voor de vijfde keer op rij

Newcastle United wint bij Tottenham voor de vijfde keer op rij

LONDEN (ANP) - Newcastle United heeft zijn vijfde competitiewedstrijd op rij gewonnen. De nummer 5 van de Premier League versloeg Tottenham Hotspur in Londen met 2-1.

Newcastle komt met de zege op 35 punten, evenveel als nummer 4 Chelsea. De club uit Londen speelt later op zaterdag nog tegen Crystal Palace. Tottenham bezet de twaalfde plaats.

Bij Newcastle speelde Sven Botman zijn eerste duel na lang blessureleed. De Nederlandse verdediger werd na vier minuten afgetroefd door Dominic Solanke, die de 1-0 voor Tottenham binnenkopte. Twee minuten later kwamen de bezoekers alweer langszij. Na een onbewuste handsbal van Joelinton schoof Anthony Gordon de 1-1 binnen. Alexander Isak zette nog voor rust Newcastle op 2-1.

Isak, voormalig speler van Willem II, heeft nu in zeven competitieduels op rij minimaal één doelpunt gemaakt. Hij is de derde Newcastle-speler die dit presteert, na Alan Shearer en Joe Willock. Tottenham raakte na rust via Brennan Johnson nog de paal en creëerde nog een aantal goede kansen, maar wist niet meer te scoren.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

3 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

4 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

4 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

5 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

6 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

7 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

7 uur geleden