Newcastle United waarschijnlijk vier maanden zonder keeper Pope
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan waarschijnlijk vier maanden geen beroep doen op keeper Nick Pope. De 31-jarige Engelsman heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen tijdens de zege op Manchester United (1-0).
"Hij is gezien door specialisten en we wachten nog op een definitieve diagnose", verklaarde trainer Eddie Howe woensdag. "We denken dat hij een operatie moet ondergaan. Hij is er ongeveer vier maanden uit, maar dat dachten we al meteen na de wedstrijd."
Howe ontkende geruchten dat Newcastle geïnteresseerd zou zijn in voormalig Manchester United-doelman David de Gea. "Ik heb veel berichten gezien in de media over keepers en andere spelers, maar daar hebben we geen onderzoek naar gedaan. Er is nu een kans voor andere keepers om zich te laten zien", aldus de coach van de nummer 6 van Engeland.
Martin Dubravka zal waarschijnlijk de komende periode onder de lat staan bij Newcastle. De 34-jarige Slowaak verving Pope tegen Manchester United en keepte eerder dit seizoen een duel in de League Cup.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
13 minuten geledenEMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
19 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
22 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
1 dag geleden