Newcastle United waarschijnlijk vier maanden zonder keeper Pope
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan waarschijnlijk vier maanden geen beroep doen op keeper Nick Pope. De 31-jarige Engelsman heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen tijdens de zege op Manchester United (1-0).
"Hij is gezien door specialisten en we wachten nog op een definitieve diagnose", verklaarde trainer Eddie Howe woensdag. "We denken dat hij een operatie moet ondergaan. Hij is er ongeveer vier maanden uit, maar dat dachten we al meteen na de wedstrijd."
Howe ontkende geruchten dat Newcastle geïnteresseerd zou zijn in voormalig Manchester United-doelman David de Gea. "Ik heb veel berichten gezien in de media over keepers en andere spelers, maar daar hebben we geen onderzoek naar gedaan. Er is nu een kans voor andere keepers om zich te laten zien", aldus de coach van de nummer 6 van Engeland.
Martin Dubravka zal waarschijnlijk de komende periode onder de lat staan bij Newcastle. De 34-jarige Slowaak verving Pope tegen Manchester United en keepte eerder dit seizoen een duel in de League Cup.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
9 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
12 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
12 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
13 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
18 uur geleden