Newcastle United waarschijnlijk vier maanden zonder keeper Pope
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan waarschijnlijk vier maanden geen beroep doen op keeper Nick Pope. De 31-jarige Engelsman heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen tijdens de zege op Manchester United (1-0).
"Hij is gezien door specialisten en we wachten nog op een definitieve diagnose", verklaarde trainer Eddie Howe woensdag. "We denken dat hij een operatie moet ondergaan. Hij is er ongeveer vier maanden uit, maar dat dachten we al meteen na de wedstrijd."
Howe ontkende geruchten dat Newcastle geïnteresseerd zou zijn in voormalig Manchester United-doelman David de Gea. "Ik heb veel berichten gezien in de media over keepers en andere spelers, maar daar hebben we geen onderzoek naar gedaan. Er is nu een kans voor andere keepers om zich te laten zien", aldus de coach van de nummer 6 van Engeland.
Martin Dubravka zal waarschijnlijk de komende periode onder de lat staan bij Newcastle. De 34-jarige Slowaak verving Pope tegen Manchester United en keepte eerder dit seizoen een duel in de League Cup.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
1 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
3 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
4 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.
6 uur geleden