Newcastle United waarschijnlijk vier maanden zonder keeper Pope
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan waarschijnlijk vier maanden geen beroep doen op keeper Nick Pope. De 31-jarige Engelsman heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen tijdens de zege op Manchester United (1-0).
"Hij is gezien door specialisten en we wachten nog op een definitieve diagnose", verklaarde trainer Eddie Howe woensdag. "We denken dat hij een operatie moet ondergaan. Hij is er ongeveer vier maanden uit, maar dat dachten we al meteen na de wedstrijd."
Howe ontkende geruchten dat Newcastle geïnteresseerd zou zijn in voormalig Manchester United-doelman David de Gea. "Ik heb veel berichten gezien in de media over keepers en andere spelers, maar daar hebben we geen onderzoek naar gedaan. Er is nu een kans voor andere keepers om zich te laten zien", aldus de coach van de nummer 6 van Engeland.
Martin Dubravka zal waarschijnlijk de komende periode onder de lat staan bij Newcastle. De 34-jarige Slowaak verving Pope tegen Manchester United en keepte eerder dit seizoen een duel in de League Cup.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
10 uur geleden