Newcastle United verlengt contract trainer Howe vlak voor seizoen
NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft vlak voor het nieuwe seizoen het contract van hoofdtrainer Eddie Howe verlengd. Newcastle doet geen mededelingen over de lengte van de verbintenis, maar spreekt over "een contract voor de lange termijn".
De 44-jarige Howe werd in november van vorig jaar aangesteld als opvolger van Steve Bruce, die slecht aan het seizoen was begonnen. Onder Howe begon Newcastle beter te presteren en hij leidde de ploeg nog naar de elfde plek in de Premier League. In de maand februari bleef Newcastle zelfs ongeslagen.
"Het is een geweldig gevoel om mijn toekomst aan deze fantastische club te verbinden en ik heb tot nu toe van ieder moment genoten", aldus Howe. "We staan aan het begin van onze reis en het is een boeiende tijd om onderdeel te zijn van deze club. Ik kijk dan ook uit naar de toekomst."
Kort voordat Howe in dienst trad bij de club was Newcastle overgenomen door een kapitaalkrachtig Saudisch investeringsfonds. Sinds de overname heeft de club diverse grote aankopen gedaan. Zo werd de Nederlandse verdediger Sven Botman overgenomen van het Franse Lille.
Newcastle United begint het seizoen zaterdag met een thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Nottingham Forest.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike behield zondag in de laatste etappe de leiding van het klassement. De slotrit met start en finish in Barcelona werd gewonnen door de Australiër Brady Gilmore (NSN Cycling Team).
5 minuten geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.
4 uur geledenSUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.
5 uur geledenSUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
5 uur geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
7 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
1 dag geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
1 dag geleden