
Newcastle United stuurt personeel met verlof
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Als eerste club in de Premier League heeft de directie van Newcastle United het niet-spelende personeel met verlof gestuurd. De medewerkers komen daardoor in aanmerking voor een uitkering van het Engelse noodfonds voor het behoud van banen en inkomen tijdens de coronacrisis. Bij de huidige nummer 13 van de ranglijst behoort de Nederlandse verdediger Jetro Willems (ex-PSV) tot de A-selectie.
Volgens de clubleiding is de ingreep noodzakelijk om het voortbestaan van Newcastle United te garanderen. Op het tweede Engelse profniveau gingen eerder al onder meer Birmingham City en Millwall tot deze maatregel over.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - AZ heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld bij het laag geklasseerde FC Utrecht. De ploeg van trainer Pascal Jansen bleef in De Galgenwaard steken op 1-1.
26 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - De Zuid-Koreaanse voetballer Son Heung-min is pas de tweede speler in de geschiedenis van de Premier League met een doelpunt en een eigen goal in de eerste 10 minuten van een wedstrijd.
40 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax-trainer John van 't Schip zag zijn ploeg "op karakter" met 2-1 winnen van NEC. Met woensdag het restant van het duel met RKC, bij een 3-2-voorsprong, en zaterdag een thuiswedstrijd tegen Sparta voor de boeg lonkt de zesde plaats in de Eredivisie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met de grootst mogelijke moeite gewonnen van Fulham. Het aantrekkelijke duel werd beslist door een doelpunt van Trent Alexander-Arnold, die kort voor tijd de 4-3 binnenschoot. Liverpool bleef zo in het spoor van koploper Arsenal dat zaterdag al met 2-1 won van Wolverhampton. Manchester City passeert Liverpool als het wint van Tottenham Hotspur.
1 uur geledenTOULOUSE (ANP) - Thijs Dallinga heeft tegen Lorient zijn vijfde doelpunt van het seizoen in de Franse competitie gemaakt. De spits van Toulouse kopte na 72 minuten als invaller de 1-0 binnen, maar in blessuretijd werd het toch nog 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente heeft Go Ahead Eagles de eerste thuisnederlaag van het seizoen toegebracht. De ploeg uit Enschede van coach Joseph Oosting won in Deventer met 3-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Peter Bosz is er niet bang voor dat zijn spelersgroep verslapt nu de voorsprong in de Eredivisie zo groot is geworden. "We hebben een technische staf die erbovenop zit, maar ook de jongens zelf zullen het niet van elkaar accepteren. Het zal me verbazen als dat er insluipt", zei de trainer van PSV na de zege van 2-1 in De Kuip, waardoor de voorsprong op Feyenoord opliep tot 10 punten.
2 uur geleden