Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle United rekent nog op geschorste Tonali

Newcastle United rekent nog op geschorste Tonali

NEWCASTLE (ANP) - Trainer Eddie Howe verwacht dat Sandro Tonali zaterdag nog met Newcastle United tegen Wolverhampton Wanderers kan spelen. De middenvelder werd donderdag voor tien maanden geschorst omdat hij op duels van zijn oude club AC Milan heeft gegokt. Maar Newcastle heeft nog geen bevestiging van die schorsing ontvangen.

"We hebben nog geen enkel officieel bericht gekregen van de Italiaanse autoriteiten", zei Howe. "Er is een grote kans dat hij beschikbaar is voor onze wedstrijd tegen Wolverhampton. We hebben ons op dat duel voorbereid alsof hij fit en inzetbaar is."

Tonali is pas sinds dit seizoen in dienst van Newcastle United, dat hem voor zo'n 70 miljoen euro overnam van AC Milan en hem zo de duurste Italiaanse speler ooit maakte. Woensdag kwam hij nog in actie in het Champions League-duel met Borussia Dortmund.

Niet alleen Tonali is schuldig bevonden aan gokken op wedstrijden. Eerder werd ook Juventus-middenvelder Nicolò Fagioli voor zeven maanden geschorst om dezelfde reden. Een zaak rondom Nicolò Zaniolo, die momenteel voor AS Roma uitkomt, wordt nog onderzocht.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

8 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

9 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

9 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

9 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

10 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

11 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

13 uur geleden