Newcastle United rekent nog op geschorste Tonali
NEWCASTLE (ANP) - Trainer Eddie Howe verwacht dat Sandro Tonali zaterdag nog met Newcastle United tegen Wolverhampton Wanderers kan spelen. De middenvelder werd donderdag voor tien maanden geschorst omdat hij op duels van zijn oude club AC Milan heeft gegokt. Maar Newcastle heeft nog geen bevestiging van die schorsing ontvangen.
"We hebben nog geen enkel officieel bericht gekregen van de Italiaanse autoriteiten", zei Howe. "Er is een grote kans dat hij beschikbaar is voor onze wedstrijd tegen Wolverhampton. We hebben ons op dat duel voorbereid alsof hij fit en inzetbaar is."
Tonali is pas sinds dit seizoen in dienst van Newcastle United, dat hem voor zo'n 70 miljoen euro overnam van AC Milan en hem zo de duurste Italiaanse speler ooit maakte. Woensdag kwam hij nog in actie in het Champions League-duel met Borussia Dortmund.
Niet alleen Tonali is schuldig bevonden aan gokken op wedstrijden. Eerder werd ook Juventus-middenvelder Nicolò Fagioli voor zeven maanden geschorst om dezelfde reden. Een zaak rondom Nicolò Zaniolo, die momenteel voor AS Roma uitkomt, wordt nog onderzocht.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
4 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
17 uur geleden