Newcastle United houdt Engelse spits Wilson in Premier League
NEWCASTLE (ANP) - De Engelse international Callum Wilson blijft toch in de Premier League voetballen. De 28-jarige spits degradeerde met Bournemouth uit de hoogste divisie, maar verhuist nu voor ruim 22 miljoen euro naar Newcastle United. Hij ondertekende een contract voor vier jaar bij de nummer 13 van afgelopen seizoen.
De spits luisterde twee jaar geleden zijn debuut in de nationale ploeg op met een doelpunt op Wembley tegen de Verenigde Staten. Wilson speelde inmiddels vier interlands voor Engeland.
In zes jaar bij Bournemouth maakte Wilson 67 doelpunten in 187 wedstrijden. Mede dankzij twintig competitietreffers van de spits promoveerde Bournemouth in 2015 naar de Premier League. Op het hoogste niveau leverde hij zijn beste prestatie in het seizoen 2018-2019, met veertien goals. Afgelopen seizoen bleef Wilson steken op acht treffers. Het gedegradeerde Bournemouth moest deze zomer ook al afscheid nemen van Oranje-international Nathan Aké, die naar Manchester City ging.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
11 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
11 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
12 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
22 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden