Newcastle haalt Bentaleb terug naar Premier League
NEWCASTLE (ANP) - De Algerijnse international Nabil Bentaleb gaat weer in de Premier League voetballen. Newcastle United huurt de 25-jarige middenvelder voor de rest van dit seizoen van Schalke 04. Bentaleb was vanwege disciplinaire redenen bij de Duitse club teruggezet naar het tweede elftal.
De Algerijn speelde tussen 2013 en 2016 in de Premier League voor Tottenham Hotspur. Bentaleb deed met Algerije mee aan het WK van 2014, waar de Afrikaanse ploeg in de achtste finales pas in de verlenging moest buigen voor de latere wereldkampioen Duitsland. Twee jaar later verruilde hij de Spurs voor Schalke 04. De Algerijn maakte negentien doelpunten in bijna honderd duels voor de Duitse ploeg.
"Nabil komt hongerig terug naar Engeland, hij wil hier laten zien wat hij waard is", zei manager Steve Bruce van Newcastle, dat op de twaalfde plaats staat.
Meer uit Voetbal
WIJDEWORMER (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben een eenvoudige overwinning geboekt op bezoek bij AZ. De ploeg van trainer Corina Dekker won met 5-0 en verstevigde daarmee de koppositie in de Vrouwen Eredivisie.
15 minuten geledenDEBRECEN (ANP) - De Ierse verdediger Jimmy Dunne is aangewezen als een van de twee reservekeepers voor de Nations League-wedstrijd van zijn land zondagavond tegen Israël. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven, nadat de Ierse doelman Gavin Bazunu besloot niet te spelen. Hij ontbreekt in de selectie.
4 uur geledenBELGRADO (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong komt zondag niet in actie in de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de rechtsback van Liverpool, die ook als rechtsbuiten kan spelen, in Belgrado op de tribune te zetten. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Wereldkampioen Spanje is de Nations League begonnen met een overwinning op Engeland. In het Londense Wembley was de ploeg van bondscoach Luis de la Fuente in een vermakelijke wedstrijd met 3-2 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen WK. De Spanjaarden maakten na rust een 2-1-achterstand goed.
15 uur geledenBELGRADO (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League de beschikking over al zijn 24 geselecteerde spelers. Ook verdediger Jurriën Timber, die onlangs terugkeerde na een liesblessure, is inzetbaar. Dat zei de Spaanse trainer zaterdag in Belgrado.
18 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft zijn koppositie in de eerste divisie verstevigd. De ploeg van trainer Vincent Heilmann won in eigen huis met 2-0 van Vitesse. De Overijsselse club komt op 21 punten en heeft de voorsprong op nummer 2 Almere City vergroot tot 5 punten.
20 uur geledenTBILISI (ANP) - De Fransman Willy Sagnol is niet langer bondscoach van het Georgische voetbalelftal. De bond van het land in de Kaukasus meldt op zijn website het ontslag van de oud-international en voormalig speler van Bayern München. Ramaz Svanadze, bondscoach van Georgië onder 21, is aangesteld als zijn opvolger.
20 uur geleden