Newcastle-coach Howe vindt late strafschop PSG onterecht
PARIJS (ANP) - Trainer Eddie Howe van Newcastle United was het oneens met de strafschop die zijn ploeg tegen kreeg in de slotminuten van het duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. Kylian Mbappé schoot vanaf elf meter de gelijkmaker binnen: 1-1.
"In mijn ogen was dat niet de juiste beslissing", mopperde Howe na de wedstrijd over de strafschop die scheidsrechter Szymon Marciniak in blessuretijd gaf aan PSG na een handsbal van Tino Livramento. "Het was een schot als een kogel en als je dat vertraagd bekijkt, ziet het er heel anders uit dan in het echt. De bal raakte zijn hand, maar ik ben niet van mening dat hij zijn hand in een onnatuurlijke positie hield. Ik vind het een zwakke afweging."
Howe baalde er ook van omdat zijn team weinig meer aan de stand kon veranderen, nadat de Engelse ploeg lang met 1-0 had voorgestaan. "Het is heel frustrerend voor ons, omdat je weet dat er maar heel weinig tijd over is in de wedstrijd. Maar we kunnen er niets meer aan doen."
In groep F ligt de strijd om de tweede plaats nog open. Achter Borussia Dortmund, dat al zeker is van de knock-outfase, staat PSG tweede met 7 punten. AC Milan en Newcastle United hebben 5 punten.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
11 uur geleden