Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle-coach Howe vindt late strafschop PSG onterecht

Newcastle-coach Howe vindt late strafschop PSG onterecht

PARIJS (ANP) - Trainer Eddie Howe van Newcastle United was het oneens met de strafschop die zijn ploeg tegen kreeg in de slotminuten van het duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. Kylian Mbappé schoot vanaf elf meter de gelijkmaker binnen: 1-1.

"In mijn ogen was dat niet de juiste beslissing", mopperde Howe na de wedstrijd over de strafschop die scheidsrechter Szymon Marciniak in blessuretijd gaf aan PSG na een handsbal van Tino Livramento. "Het was een schot als een kogel en als je dat vertraagd bekijkt, ziet het er heel anders uit dan in het echt. De bal raakte zijn hand, maar ik ben niet van mening dat hij zijn hand in een onnatuurlijke positie hield. Ik vind het een zwakke afweging."

Howe baalde er ook van omdat zijn team weinig meer aan de stand kon veranderen, nadat de Engelse ploeg lang met 1-0 had voorgestaan. "Het is heel frustrerend voor ons, omdat je weet dat er maar heel weinig tijd over is in de wedstrijd. Maar we kunnen er niets meer aan doen."

In groep F ligt de strijd om de tweede plaats nog open. Achter Borussia Dortmund, dat al zeker is van de knock-outfase, staat PSG tweede met 7 punten. AC Milan en Newcastle United hebben 5 punten.

Meer uit Voetbal

Slot rekent ondanks matige prestaties op steun fans Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.

28 minuten geleden
Iran is tijdens WK welkom in Mexico, zegt president Sheinbaum

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.

2 uur geleden
FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

4 uur geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

5 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

6 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

9 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

20 uur geleden