Newcastle-coach Howe vindt late strafschop PSG onterecht
PARIJS (ANP) - Trainer Eddie Howe van Newcastle United was het oneens met de strafschop die zijn ploeg tegen kreeg in de slotminuten van het duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. Kylian Mbappé schoot vanaf elf meter de gelijkmaker binnen: 1-1.
"In mijn ogen was dat niet de juiste beslissing", mopperde Howe na de wedstrijd over de strafschop die scheidsrechter Szymon Marciniak in blessuretijd gaf aan PSG na een handsbal van Tino Livramento. "Het was een schot als een kogel en als je dat vertraagd bekijkt, ziet het er heel anders uit dan in het echt. De bal raakte zijn hand, maar ik ben niet van mening dat hij zijn hand in een onnatuurlijke positie hield. Ik vind het een zwakke afweging."
Howe baalde er ook van omdat zijn team weinig meer aan de stand kon veranderen, nadat de Engelse ploeg lang met 1-0 had voorgestaan. "Het is heel frustrerend voor ons, omdat je weet dat er maar heel weinig tijd over is in de wedstrijd. Maar we kunnen er niets meer aan doen."
In groep F ligt de strijd om de tweede plaats nog open. Achter Borussia Dortmund, dat al zeker is van de knock-outfase, staat PSG tweede met 7 punten. AC Milan en Newcastle United hebben 5 punten.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
3 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden