Newcastle-coach Howe vindt late strafschop PSG onterecht
PARIJS (ANP) - Trainer Eddie Howe van Newcastle United was het oneens met de strafschop die zijn ploeg tegen kreeg in de slotminuten van het duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. Kylian Mbappé schoot vanaf elf meter de gelijkmaker binnen: 1-1.
"In mijn ogen was dat niet de juiste beslissing", mopperde Howe na de wedstrijd over de strafschop die scheidsrechter Szymon Marciniak in blessuretijd gaf aan PSG na een handsbal van Tino Livramento. "Het was een schot als een kogel en als je dat vertraagd bekijkt, ziet het er heel anders uit dan in het echt. De bal raakte zijn hand, maar ik ben niet van mening dat hij zijn hand in een onnatuurlijke positie hield. Ik vind het een zwakke afweging."
Howe baalde er ook van omdat zijn team weinig meer aan de stand kon veranderen, nadat de Engelse ploeg lang met 1-0 had voorgestaan. "Het is heel frustrerend voor ons, omdat je weet dat er maar heel weinig tijd over is in de wedstrijd. Maar we kunnen er niets meer aan doen."
In groep F ligt de strijd om de tweede plaats nog open. Achter Borussia Dortmund, dat al zeker is van de knock-outfase, staat PSG tweede met 7 punten. AC Milan en Newcastle United hebben 5 punten.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
17 minuten geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
5 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
5 uur geleden