Newcastle begint zaak tegen Premier League na mislukken overname
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Voetbalclub Newcastle United onderneemt juridische stappen tegen de Premier League (EPL) na het mislopen van een overname van de club. Dat heeft de club uit de Premier League bevestigd.
Een consortium met daarin het Saudische investeringsfonds en nog andere investeerders trok een overnamebod van 350 miljoen Britse pond (390 miljoen euro) eerder dit jaar terug, nadat het lang moest wachten op goedkeuring van de Premier League.
Newcastle-eigenaar Mike Ashley kondigde het besluit aan in reactie op vermeend lekken door de Premier League. "In het licht van de informatie die is vrijgegeven door de EPL heeft de club geen andere keuze dan te reageren. De club geeft geen verder commentaar op de wijze van arbitrage, maar bevestigt dat het een arbitragezaak tegen de EPL is begonnen."
Ashley is sinds 2007 eigenaar van Newcastle United. Hij probeert al jaren de club te verkopen.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
7 uur geleden