Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle beëindigt met zege op Arsenal slechte serie

Newcastle beëindigt met zege op Arsenal slechte serie

NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft voor het eerst sinds 15 september weer een duel in de Premier League gewonnen. Dat deed de ploeg van coach Eddie Howe tegen Arsenal dat zo een slechte serie voortzet. Het werd 1-0 dankzij een doelpunt van Alexander Isak.

Arsenal, met Jurriën Timber in de basis, keek al na twaalf minuten tegen een achterstand aan. De Zweed Isak, ooit nog een half seizoen uitkomend voor Willem II, kopte hard raak uit een voorzet vanaf rechts van Anthony Gordon. Arsenal was met name na de rust de ploeg in balbezit, maar veel mogelijkheden leverde het niet op. Timber kreeg geel na een overtreding op Sandro Tonali en werd niet veel later gewisseld. In de extra tijd miste Declan Rice de grootste kans op de gelijkmaker.

Arsenal kijkt ondertussen uit naar de terugkeer van spelmaker Martin Ødegaard. Uit de laatste drie duels in de Premier League haalde de ploeg van coach Mikel Arteta slechts 1 punt. Woensdag wacht in de Champions League een uitwedstrijd tegen Inter.

Meer uit Voetbal

Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

38 minuten geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

49 minuten geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

13 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

14 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

14 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

17 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

17 uur geleden