Newcastle beëindigt met zege op Arsenal slechte serie
NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft voor het eerst sinds 15 september weer een duel in de Premier League gewonnen. Dat deed de ploeg van coach Eddie Howe tegen Arsenal dat zo een slechte serie voortzet. Het werd 1-0 dankzij een doelpunt van Alexander Isak.
Arsenal, met Jurriën Timber in de basis, keek al na twaalf minuten tegen een achterstand aan. De Zweed Isak, ooit nog een half seizoen uitkomend voor Willem II, kopte hard raak uit een voorzet vanaf rechts van Anthony Gordon. Arsenal was met name na de rust de ploeg in balbezit, maar veel mogelijkheden leverde het niet op. Timber kreeg geel na een overtreding op Sandro Tonali en werd niet veel later gewisseld. In de extra tijd miste Declan Rice de grootste kans op de gelijkmaker.
Arsenal kijkt ondertussen uit naar de terugkeer van spelmaker Martin Ødegaard. Uit de laatste drie duels in de Premier League haalde de ploeg van coach Mikel Arteta slechts 1 punt. Woensdag wacht in de Champions League een uitwedstrijd tegen Inter.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
11 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
16 uur geleden