Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Newcastle-aanvaller Wilson ondergaat operatie aan borstspier

Newcastle-aanvaller Wilson ondergaat operatie aan borstspier

NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan de komende tijd geen beroep doen op aanvaller Callum Wilson. De 31-jarige Engelse international moet een operatie ondergaan aan een borstspier.

Wilson liep de blessure afgelopen weekend op tijdens de zege bij Nottingham Forest (2-3). "Het was een vreemd moment, waarbij hij bezig was met hun centrale verdediger", zei trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het duel met Bournemouth van zaterdag. "We hebben een scan laten doen en hoopten aanvankelijk dat hij verder kon. Na een bezoek aan een specialist was het duidelijk dat hij een operatie nodig had."

"Het is ongetwijfeld een grote klap voor hem. Het is een seizoen met horten en stoten geweest. We hopen dat hij voor het einde van het seizoen terug is", aldus de coach van de nummer 7 van de Premier League.

Wilson kampt dit seizoen met de nodige blessureproblemen. De aanvaller miste onder meer twee maanden door problemen met zijn hamstring en kuit.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

1 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

17 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

18 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

18 uur geleden