Newcastle-aanvaller Wilson ondergaat operatie aan borstspier
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan de komende tijd geen beroep doen op aanvaller Callum Wilson. De 31-jarige Engelse international moet een operatie ondergaan aan een borstspier.
Wilson liep de blessure afgelopen weekend op tijdens de zege bij Nottingham Forest (2-3). "Het was een vreemd moment, waarbij hij bezig was met hun centrale verdediger", zei trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het duel met Bournemouth van zaterdag. "We hebben een scan laten doen en hoopten aanvankelijk dat hij verder kon. Na een bezoek aan een specialist was het duidelijk dat hij een operatie nodig had."
"Het is ongetwijfeld een grote klap voor hem. Het is een seizoen met horten en stoten geweest. We hopen dat hij voor het einde van het seizoen terug is", aldus de coach van de nummer 7 van de Premier League.
Wilson kampt dit seizoen met de nodige blessureproblemen. De aanvaller miste onder meer twee maanden door problemen met zijn hamstring en kuit.
Meer uit Voetbal
GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
16 minuten geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
46 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
20 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
23 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
1 dag geleden