Newcastle-aanvaller Wilson ondergaat operatie aan borstspier
NEWCASTLE (ANP/RTR) - Newcastle United kan de komende tijd geen beroep doen op aanvaller Callum Wilson. De 31-jarige Engelse international moet een operatie ondergaan aan een borstspier.
Wilson liep de blessure afgelopen weekend op tijdens de zege bij Nottingham Forest (2-3). "Het was een vreemd moment, waarbij hij bezig was met hun centrale verdediger", zei trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het duel met Bournemouth van zaterdag. "We hebben een scan laten doen en hoopten aanvankelijk dat hij verder kon. Na een bezoek aan een specialist was het duidelijk dat hij een operatie nodig had."
"Het is ongetwijfeld een grote klap voor hem. Het is een seizoen met horten en stoten geweest. We hopen dat hij voor het einde van het seizoen terug is", aldus de coach van de nummer 7 van de Premier League.
Wilson kampt dit seizoen met de nodige blessureproblemen. De aanvaller miste onder meer twee maanden door problemen met zijn hamstring en kuit.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
5 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
9 uur geleden