Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

New York Pizza koopt twee Duitse pizzaketens

New York Pizza koopt twee Duitse pizzaketens

AMSTELVEEN (ANP) - New York Pizza heeft twee Duitse pizzaketens overgenomen. Het gaat om Flying Pizza en Pizza Planet. Onlangs werd bij de oosterburen ook al pizzaketen Stückwerk ingelijfd. Het Nederlandse New York Pizza wil in Duitsland graag een van de grootste spelers worden op de pizzabezorgmarkt.

Flying Pizza heeft 43 vestigingen en zit in het noorden en oosten van Duitsland. Pizza Planet is goed voor dertig locaties rondom Berlijn. Door de overnames groeit New York Pizza in korte tijd uit naar 107 vestigingen in Duitsland. Daarnaast heeft de keten nog 234 zaken in Nederland en één in het Belgische Leuven. Over de nieuwe deals worden geen financiële details naar buiten gebracht.

New York Pizza is opgericht in 1993. De eerste zaak werd gevestigd aan het Amsterdamse Spui. De laatste tijd zoekt de onderneming erg naar groeimogelijkheden. Voor het einde van het jaar wil New York Pizza bijvoorbeeld ook nog enkele zaken openen in België. Bij het streven naar verdere expansie speelt mee dat de keten in het Noorse conglomeraat Orkla recent een nieuwe eigenaar heeft gekregen. Daarmee heeft New York Pizza naar eigen zeggen een grotere slagkracht gekregen voor verdere groei.

Meer uit Financieel

Containervervoerder CMA CGM laat schepen Suezkanaal mijden

MARSEILLE (ANP/RTR) - De grote Franse containervervoerder CMA CGM laat schepen het Suezkanaal in Egypte mijden in verband met "wereldwijde onzekerheden". Schepen gaan daarom via Zuid-Afrika. Eerder had CMA CGM juist plannen om vaker via Suez te varen nu de rust in de Rode Zee is teruggekeerd en de Jemenitische Houthi-rebellen geen aanvallen meer uitvoeren op schepen.

24 minuten geleden
Onafhankelijk onderzoek naar verstoringen winterweer op Schiphol

DEN HAAG (ANP) - Schiphol en KLM laten onafhankelijk onderzoek doen naar de dagenlange verstoringen door het winterweer, begin deze maand. Dat meldt demissionair minister Robert Tieman (Infrastructuur, BBB) aan de Kamer. Door sneeuwval werden veel vluchten geschrapt en moesten honderden mensen op de luchthaven overnachten.

44 minuten geleden
Vluchten omgeleid wegens mist op Eindhoven Airport

EINDHOVEN (ANP) - Meerdere vluchten naar Eindhoven Airport zijn omgeleid wegens slecht zicht. De landingsbaan is door mist niet goed zichtbaar voor aankomende vluchten.

1 uur geleden
Tsjechisch defensiebedrijf CSG krijgt vrijdag notering op Damrak

AMSTERDAM (ANP) - Het Tsjechische defensiebedrijf Czechoslovak Group (CSG) krijgt vrijdag een notering aan de aandelenbeurs in Amsterdam. Daarbij gaat het om een verkoop van aandelen aan institutionele investeerders uit Nederland en daarbuiten in een zogeheten directe plaatsing. Het gaat dan bijvoorbeeld om pensioenfondsen en andere grote investeringspartijen.

2 uur geleden
Bezit cryptobeleggingen in Nederland explosief gestegen

AMSTERDAM (ANP) - Het bezit van cryptobeleggingen in Nederland is explosief gestegen, meldt De Nederlandsche Bank (DNB). Volgens de centrale bank bezaten Nederlandse bedrijven, instellingen en huishoudens eind 2020 nog voor zo'n 81 miljoen euro aan dergelijke beleggingen. In oktober vorig jaar was dit opgelopen tot 1,2 miljard euro.

2 uur geleden
AEX-index verder omlaag na koersval door heffingsdreiging Trump

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index ging dinsdag verder omlaag na de zware koersval een dag eerder, die volgde op de heffingsdreiging van Donald Trump. De Amerikaanse president wil acht Europese landen, waaronder Nederland, straffen met een extra importheffing van 10 procent vanwege hun steun aan Groenland. Na de eerste schrikreactie letten beleggers nu vooral op het World Economic Forum in het Zwitserse Davos. Daar staat de kwestie Groenland hoog op de agenda.

2 uur geleden
Adyen wil oud-topvrouw PostNL als president-commissaris

AMSTERDAM (ANP) - Betaalbedrijf Adyen wil Herna Verhagen als nieuwe president-commissaris. Verhagen stond dertien jaar aan het roer bij PostNL en vertrok daar in april vorig jaar. De huidige president-commissaris Piero Overmars stelt zich na zijn huidige termijn niet opnieuw verkiesbaar en treedt eind 2026 terug uit de raad van commissarissen.

2 uur geleden