Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

New York City FC onderzoekt aantijgingen seksueel misbruik Villa

New York City FC onderzoekt aantijgingen seksueel misbruik Villa

NEW YORK (ANP) - Voetbalclub New York City FC heeft een onderzoek ingesteld naar vermeende seksuele intimidatie door de Spaans oud-international David Villa. De klachten zijn afkomstig van een voormalige medewerkster van de club.

De club uit de Major Soccer League bracht een verklaring naar buiten. "New York City FC heeft de aantijgingen van een voormalige stagiair vernomen op sociale media. We nemen deze kwestie uiterst serieus en tolereren geen enkele vorm van intimidatie in welk deel van onze organisatie dan ook. We hebben onmiddellijk een onderzoek gestart naar de kwestie."

De vrouw beweert herhaaldelijk te zijn lastig gevallen door Villa. De oud-speler van FC Barcelona en winnaar van het WK in 2010 speelde van 2015 tot en met 2018 voor de club uit New York. "Er ging zelden een dag voorbij dat hij me niet betastte of seksueel intimideerde", schreef de vrouw op Twitter.

De 38-jarige Villa liet in een verklaring aan ESPN weten dat de beschuldigingen volkomen uit de lucht zijn gegrepen. "Ik maak sterk bezwaar tegen de beschuldigingen die over mij op Twitter zijn gemaakt. Deze beschuldigingen zijn volkomen vals en ik ontken ze."

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

4 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

4 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

5 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

5 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

5 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

5 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

7 uur geleden