New York City FC bevestigt komst trainer Jansen
NEW YORK (ANP) - New York City FC heeft de komst van trainer Pascal Jansen bevestigd. De 51-jarige Nederlander ondertekent bij de Amerikaanse voetbalclub een contract tot 2028. Jansen begint aan zijn werkzaamheden zodra hij zijn Amerikaanse werkvergunning binnen heeft.
"We zijn verheugd Pascal te verwelkomen bij New York City FC", zegt David Lee, technisch directeur van New York City FC, op de website van de club. "We hebben een groep zeer getalenteerde spelers en wilden een ervaren coach hebben die ons naar het volgende niveau kan tillen. Pascal voldoet aan alle eisen die we stelden om New York City FC te leiden."
Jansen is afkomstig van de Hongaarse club Ferencváros, waar hij pas een half jaar werkzaam was. Daarvoor trainde hij AZ, waar hij een jaar geleden werd ontslagen.
"De waarden waar ik als coach voor sta, zijn in lijn met de waarden van de club. Ik breng een agressieve speelstijl mee, waarmee we druk uitoefenen op tegenstanders", stelt Jansen, die bij Ferencváros wordt opgevolgd door de Ier Robbie Keane.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
7 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden