Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neuer ontbreekt nog steeds bij groepstraining Bayern München

Neuer ontbreekt nog steeds bij groepstraining Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-doelman Manuel Neuer ontbreekt nog steeds op de training bij zijn club. De 38-jarige keeper liep in de aanloop naar de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland een spierblessure op. Afgelopen zaterdag zag hij hoe Bayern door een nederlaag tegen Borussia Dortmund (0-2) het zicht op titelprolongatie definitief verloor. Sven Ulreich verving hem in het doel.

Bayern speelt zaterdag in de Bundesliga een uitwedstrijd tegen Heidenheim. Volgende week dinsdag staat het veel belangrijkere duel in de kwartfinales van de Champions League met Arsenal op het programma. De Zuid-Duitse ploeg rekent dan op Neuer, die de afgelopen dagen individueel trainde.

Aleksandar Pavlovic en Raphael Guerreiro sloten dinsdag weer aan bij de groepstraining na respectievelijk ziekte en een blessure te hebben overwonnen. Oud-Ajacied Noussair Mazraoui ontbrak juist door ziekte. Bayern heeft in de competitie inmiddels een achterstand van 13 punten op koploper Bayer Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

1 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

2 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

2 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

4 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

15 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

16 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

17 uur geleden