Neuer ontbreekt nog steeds bij groepstraining Bayern München
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-doelman Manuel Neuer ontbreekt nog steeds op de training bij zijn club. De 38-jarige keeper liep in de aanloop naar de interlands van de Duitse ploeg tegen Frankrijk en Nederland een spierblessure op. Afgelopen zaterdag zag hij hoe Bayern door een nederlaag tegen Borussia Dortmund (0-2) het zicht op titelprolongatie definitief verloor. Sven Ulreich verving hem in het doel.
Bayern speelt zaterdag in de Bundesliga een uitwedstrijd tegen Heidenheim. Volgende week dinsdag staat het veel belangrijkere duel in de kwartfinales van de Champions League met Arsenal op het programma. De Zuid-Duitse ploeg rekent dan op Neuer, die de afgelopen dagen individueel trainde.
Aleksandar Pavlovic en Raphael Guerreiro sloten dinsdag weer aan bij de groepstraining na respectievelijk ziekte en een blessure te hebben overwonnen. Oud-Ajacied Noussair Mazraoui ontbrak juist door ziekte. Bayern heeft in de competitie inmiddels een achterstand van 13 punten op koploper Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geleden