Neuer na ruim tien maanden terug in doel van Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer keert na ruim tien maanden blessureleed terug in het doel van Bayern München. Coach Thomas Tuchel liet vrijdag weten dat Neuer zaterdag keept voor de Duitse club in de competitiewedstrijd tegen Darmstadt.
De 37-jarige Neuer stond lange tijd aan de kant nadat hij vorig jaar december zijn been brak tijdens het skiën. "Als alles goed gaat in de training, dan speelt hij morgen", zei Tuchel. "Hij kijkt er heel erg naar uit en wij ook. Ik denk dat ook een heleboel andere mensen hier heel blij mee zijn."
De Duitse doelman kwam op 1 december voor het laatst in actie bij de WK-wedstrijd tegen Costa Rica. In de Duitse competitie verdedigde hij op 12 november voor het laatst het doel van Bayern in het duel met Schalke 04.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
1 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
9 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
16 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
17 uur geleden