Neuer na ruim tien maanden terug in doel van Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer keert na ruim tien maanden blessureleed terug in het doel van Bayern München. Coach Thomas Tuchel liet vrijdag weten dat Neuer zaterdag keept voor de Duitse club in de competitiewedstrijd tegen Darmstadt.
De 37-jarige Neuer stond lange tijd aan de kant nadat hij vorig jaar december zijn been brak tijdens het skiën. "Als alles goed gaat in de training, dan speelt hij morgen", zei Tuchel. "Hij kijkt er heel erg naar uit en wij ook. Ik denk dat ook een heleboel andere mensen hier heel blij mee zijn."
De Duitse doelman kwam op 1 december voor het laatst in actie bij de WK-wedstrijd tegen Costa Rica. In de Duitse competitie verdedigde hij op 12 november voor het laatst het doel van Bayern in het duel met Schalke 04.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
9 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
9 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
11 uur geleden