Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neuer en Goretzka trainen weer mee bij Bayern na coronabesmetting

Neuer en Goretzka trainen weer mee bij Bayern na coronabesmetting

MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer en middenvelder Leon Goretzka hebben dinsdag weer meegetraind bij hun club Bayern München. De twee testten afgelopen week positief op het coronavirus en moesten toen het trainingskamp van de Duitse nationale selectie verlaten.

Duitsland speelde zodoende de Nations League-duels met Hongarije en Engeland zonder het tweetal. De ploeg van bondscoach Hansi Flick verloor met 1-0 van Hongarije en speelde met 3-3 gelijk tegen Engeland.

Neuer en Goretzka zouden vrijdag beschikbaar moeten zijn voor de Bundesliga-wedstrijd van Bayern tegen Bayer Leverkusen. Landskampioen Bayern München staat momenteel vijfde in de Bundesliga, 5 punten achter koploper Union Berlin.

Meer uit Voetbal

Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

22 minuten geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

26 minuten geleden
Europees kampioen Redmond verruilt Feyenoord voor Aston Villa

ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.

1 uur geleden
Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

3 uur geleden
Bijlow wordt weer eerste keeper van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.

4 uur geleden
KNVB 'bedroefd' om overlijden oud-international Israël

ZEIST (ANP) - De KNVB is bedroefd om het overlijden van Rinus Israël, laat de bond weten op zijn website. De icoon van Feyenoord speelde in de jaren zestig en zeventig 47 keer voor het Nederlands elftal en was na zijn voetbalcarrière ook nog als assistent van bondscoach Guus Hiddink actief op het WK van 1994.

4 uur geleden
Feyenoord-icoon en oud-international Israël (83) overleden

AMSTERDAM/OOSTZAAN (ANP) - Feyenoord-icoon en oud-international Rinus Israël is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bevestigd aan het ANP. Israël stond bekend als een harde verdediger; hij werd drie keer landskampioen met Feyenoord en veroverde in 1970 de Europa Cup I. 'IJzeren Rinus' won met de Rotterdamse club ook de wereldbeker en de UEFA-cup. Hij kwam 47 keer uit voor het Nederlands elftal.

6 uur geleden