Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Netflix koopt voor miljarden rechten op live worstelshow

Netflix koopt voor miljarden rechten op live worstelshow

LAS GATOS (ANP/BLOOMBERG) - Netflix heeft de rechten op een populaire worstelshow gekocht. Vanaf volgend jaar heeft het streamingplatform de exclusieve rechten om het live-evenement Raw van World Wrestling Entertainment (WWE) tien jaar lang uit te zenden. Persbureau Bloomberg meldt op basis van ingewijden dat met de deal 5 miljard dollar (4,6 miljard euro) is gemoeid.

Netflix hoopt met het streamen van live-uitzendingen meer abonnees aan te trekken en de deal met WWE is de eerste grote stap op dat gebied. Raw is een terugkerend entertainmentprogramma waarin worstelaars showgevechten houden. De theatrale gevechten, die zo'n 1,5 miljoen kijkers trekken, waren onder andere een springplank van worstelaar Dwayne Johnson om een filmster te worden.

Raw is vanaf 1 januari 2025 voor Netflix-abonnees in onder andere de Verenigde Staten, Canada en Latijns-Amerika te zien. Tot die tijd zijn de uitzendrechten nog ondergebracht bij mediaconcern Comcast. Buiten de Verenigde Staten zendt Netflix alle andere WWE-shows uit. Daar zitten ook programma's bij waar worstelfans nu nog per aflevering voor moeten betalen, zoals WrestleMania. Netflix-abonnees hoeven daar niet extra voor te betalen.

Beleggers lijken de deal vooral goed nieuws te vinden voor TKO Group, de eigenaar van WWE. In de voorbeurshandel in New York stegen aandelen van dat bedrijf 19 procent. Uit documenten die zijn ingediend bij de SEC werd ook duidelijk dat acteur Johnson, bijgenaamd The Rock, bestuurslid is geworden van dit bedrijf.

Meer uit Financieel

FNV: meer transparantie essentieel tegen loonongelijkheid

DEN HAAG (ANP) - Vakbond FNV vindt dat met het wetsvoorstel dat meer inzicht in loonverschillen regelt een "belangrijke stap" is gezet in "de strijd tegen de loonkloof tussen mannen en vrouwen". Volgens de vakbond is meer transparantie essentieel om loonongelijkheid te bestrijden.

6 minuten geleden
'Zonalert' geeft Zeeuwen advies over stroomgebruik bij pieken

MIDDELBURG (ANP) - Het Zeeuwse energiebedrijf Delta en netbeheerder Stedin hopen het stroomnet op piekmomenten te ontlasten met een 'zonalert' voor klanten. De nieuwe dienst geeft iedere vrijdag aan wanneer zonnepanelen in het weekend de meeste stroom opwekken, zodat klanten hun stroomverbruik zoveel mogelijk op die uren kunnen concentreren, maakten de bedrijven bekend.

47 minuten geleden
Loonkloof moet inzichtelijk worden voor collega's

DEN HAAG (ANP) - Werkgevers moeten vanaf 2027 mogelijk maken dat werknemers van een bedrijf kunnen zien wat hun collega's verdienen. Dat staat in een wetsvoorstel van minister Hans Vijlbrief van Sociale Zaken (D66). Met het wetsvoorstel geeft Nederland invulling aan een Europese richtlijn die landen verplicht om inzicht te geven in de salarisverschillen tussen mannen en vrouwen.

1 uur geleden
Pensioenfonds ABP wil 2000 starters- en studentenwoningen bouwen

AMSTERDAM (ANP) - Pensioenfonds ABP en vastgoedinvesteerder Rockfield Real Estate willen de komende jaren meer dan 2000 betaalbare en duurzame woningen voor studenten en starters in Nederland ontwikkelen. Ze stellen daarvoor 350 miljoen euro aan startkapitaal beschikbaar.

1 uur geleden
AEX-index daalt licht na bereiken nieuw recordniveau

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index is donderdag licht lager begonnen. Beleggers deden het rustig aan na de stevige winsten en het nieuwe slotrecord van de Amsterdamse hoofdindex op woensdag. De hoop op een spoedig einde aan de oorlog in het Midden-Oosten en nieuwe recordresultaten van het Amerikaanse Nvidia hielden de koersverliezen beperkt.

1 uur geleden
Waakhond VK: TikTok en YouTube beschermen kinderen onvoldoende

LONDEN (ANP/RTR) - Britse kinderen zijn op TikTok en YouTube nog niet genoeg beschermd tegen schadelijke content, volgens de Britse mediatoezichthouder Ofcom. De waakhond stelt dat de platforms geen significante, nieuwe toezeggingen hebben gedaan om de feeds met aanbevolen filmpjes veiliger te maken.

1 uur geleden
Boekingen bij easyJet lopen achter door onzekerheid over oorlog

LONDEN (ANP) - EasyJet merkt dat de oorlog in het Midden-Oosten voor onzekerheid zorgt bij reizigers. De boekingen voor de zomerperiode bij de budgetmaatschappij lopen achter in vergelijking met vorig jaar, meldt het bedrijf bij zijn halfjaarcijfers. Door hogere brandstofkosten liep het verlies bij het Britse bedrijf op, zoals easyJet in een update in april al aankondigde.

2 uur geleden