Netflix kampt met storingen rond langverwachte bokswedstrijd
LOS GATOS (ANP) - Netflix ligt er uit voor duizenden gebruikers wereldwijd die de langverwachte bokswedstrijd tussen Mike Tyson en Jake Paul willen bekijken.
De website Downdetector.com, die storingen bijhoudt, meldde meer dan 12.000 incidenten. Op sociale media klagen gebruikers ook over slechte beeldkwaliteit en andere technische storingen.
Ook Nederlandse Netflix-abonnees klagen via sociale media over technische problemen. "De boel blijft bufferen en vastlopen. Wat een droefenis!", zegt een kijker op X. "Blijf je op om @NetflixNL gehyped gevecht te kijken. Klapt het er elke minuut uit omdat het de vraag niet aan kan", aldus een andere gefrustreerde Netflix-abonnee.
De wedstrijd tussen de 58-jarige bokslegende Tyson en de 27-jarige Jake Paul, vriend van de Nederlandse schaatsster Jutta Leerdam, wordt naar verwachting de best bekeken bokswedstrijd in jaren, mogelijk ooit.
Netflix reageerde niet op een verzoek om commentaar van persbureau Reuters.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/DPA/BELGA) - Duitse wijnbouwers kampen met hun grootste crisis in decennia. Dat komt omdat de prijs die ze krijgen bij de verkoop van de wijn niet meer opweegt tegen de productiekosten, staat in een rapport van de Duitse belangenorganisatie voor de landbouw DBV.
9 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - China wil de kloof in zijn ruimtevaartcapaciteiten in vergelijking met de Verenigde Staten verkleinen. Daarom versoepelt het Aziatische land de beursregels voor Chinese bedrijven die herbruikbare commerciƫle raketten ontwikkelen.
12 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse spoorwegtoezichthouder grijpt in bij Deutsche Bahn om een belabberde planning van spoorwerkzaamheden, waardoor treindienstregelingen verstoord raken. In de zomer informeerde Deutsche Bahn andere spoorvervoerders slechts op tijd over 62 procent van de werkzaamheden, een aandeel dat in de late herfst daalde naar 55 procent.
13 uur geledenGENT (ANP) - Het Kanaal Gent-Terneuzen, dat loopt door Zeeuws-Vlaanderen, ontvangt maandag voor het eerst een schip van meer dan 38 meter breed. Dat is nooit eerder gebeurd, meldt het Belgische persbureau Belga.
14 uur geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - De winsten van Chinese industriebedrijven zijn in november voor de tweede maand op rij gedaald. Dat wijst op een verzwakkende binnenlandse vraag en aanhoudende prijsdalingen bij de industriebedrijven.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Defensie is met afstand de grootste werkgever van Nederland, heeft de Volkskrant uitgezocht. Volgens onderzoek van de krant was Defensie eind vorig jaar goed voor 74.333 voltijdsbanen. Dat is bijna een vijfde meer dan in het vorige onderzoek vijf jaar geleden.
14 uur geledenBEIJING (ANP/RTR) - Het Chinese ministerie van Buitenlandse Zaken heeft sancties aangekondigd tegen tien individuen en twintig Amerikaanse defensiebedrijven vanwege wapenverkoop aan Taiwan.
16 uur geleden