Netflix kampt met storingen rond langverwachte bokswedstrijd
LOS GATOS (ANP) - Netflix ligt er uit voor duizenden gebruikers wereldwijd die de langverwachte bokswedstrijd tussen Mike Tyson en Jake Paul willen bekijken.
De website Downdetector.com, die storingen bijhoudt, meldde meer dan 12.000 incidenten. Op sociale media klagen gebruikers ook over slechte beeldkwaliteit en andere technische storingen.
Ook Nederlandse Netflix-abonnees klagen via sociale media over technische problemen. "De boel blijft bufferen en vastlopen. Wat een droefenis!", zegt een kijker op X. "Blijf je op om @NetflixNL gehyped gevecht te kijken. Klapt het er elke minuut uit omdat het de vraag niet aan kan", aldus een andere gefrustreerde Netflix-abonnee.
De wedstrijd tussen de 58-jarige bokslegende Tyson en de 27-jarige Jake Paul, vriend van de Nederlandse schaatsster Jutta Leerdam, wordt naar verwachting de best bekeken bokswedstrijd in jaren, mogelijk ooit.
Netflix reageerde niet op een verzoek om commentaar van persbureau Reuters.
Meer uit Financieel
PARIJS (ANP/AFP/BLOOMBERG) - De Franse president Emmanuel Macron gaat de Europese Unie vragen om het krachtige "antidwanginstrument" in te zetten als de Verenigde Staten tarieven opleggen vanwege het conflict over Groenland. Dat heeft zijn team zondag gemeld.
2 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - De Italiaanse premier Giorgia Meloni heeft de extra importheffingen die de Amerikaanse president Donald Trump wil opleggen aan een aantal Europese landen "een fout" genoemd. Ze voegde eraan toe dat ze Trump over haar mening had verteld.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/RTR) - Een grote Duitse brancheorganisatie voor machine- en fabrieksbouw heeft de Europese Commissie opgeroepen maatregelen te nemen tegen het plan van Donald Trump. De Amerikaanse president wil extra importheffingen opleggen aan een aantal Europese landen vanwege het conflict over Groenland.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Democraten in de Amerikaanse Senaat willen met een wetsvoorstel voorkomen dat de door president Donald Trump aangekondigde importheffingen voor acht Europese landen worden ingevoerd. Dat zegt de Democratische fractievoorzitter in de Senaat Chuck Schumer.
10 uur geledenZOETERMEER (ANP) - De ondernemersorganisatie voor de Nederlandse technologische industrie FME is verontrust over de nieuwe heffingen die de Verenigde Staten Nederland en zeven andere Europese landen wil opleggen. Dat zegt voorzitter Theo Henrar in reactie op de aankondiging van president Donald Trump.
16 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Verenigde Staten spelen met de aangekondigde heffingen voor Europese landen vooral China en Rusland in de kaart, zegt EU-buitenlandchef Kaja Kallas. Volgens haar dreigen zowel de VS als Europa hierdoor armer te worden en hebben alleen hun tegenstanders daar baat bij.
16 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De ambassadeurs van alle lidstaten van de Europese Unie komen zondag samen om te praten over de nieuwe Amerikaanse heffingen, meldt voorzitter Cyprus. Een aantal getroffen landen zei eerder al dat ze met een gezamenlijke Europese reactie wilden komen op de tarieven.
17 uur geleden