Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Netflix experimenteert met extra vergoeding bij delen wachtwoord

Netflix experimenteert met extra vergoeding bij delen wachtwoord

LOS GATOS (ANP) - Netflix staat binnenkort mogelijk niet meer toe dat mensen hun account delen met familie en vrienden. De streamingdienst gaat in drie landen experimenteren met een extra vergoeding voor gebruikers buiten het opgegeven huishouden, meldt vakblad Variety woensdag.

Volgens de gebruikersvoorwaarden van Netflix mag het account van een klant officieel "niet worden gedeeld met personen buiten het huishouden". Het bedrijf gedoogt dit vooralsnog, maar in Chili, Costa Rica en Peru komt daar in de komende weken een einde aan.

Netflix begint een test waarbij accounts "gemakkelijk en veilig" gedeeld kunnen worden, maar daar wel een extra vergoeding tegenover staat. Als de proef een succes is, wordt de maatregel mogelijk ook in andere landen ingevoerd.

Netflix is een van de grootste streamingdiensten ter wereld. Eind vorig jaar waren er wereldwijd meer dan 220 miljoen abonnees.

Meer uit Financieel

Forse min voor Amsterdamse beurs na stijging olieprijzen en rente

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met een fors verlies gesloten. Ook op andere Europese beurzen waren aanzienlijke minnen te zien, na een verdere stijging van de olieprijzen en de rentes. Beleggers maken zich al een tijdlang zorgen over de door de Iranoorlog gestegen energieprijzen, omdat die de inflatie en leenkosten kunnen stuwen.

8 minuten geleden
ICC breekt met verzekeraar AXA om mogelijke sancties

LONDEN (ANP) - Het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag en verzekeraar Axa hebben hun banden verbroken, meldt de Financial Times (FT). Daarmee bereiden ze zich voor op eventuele Amerikaanse sancties tegen het strafhof. Beide partijen vreesden dat eventuele maatregelen van de VS Axa zouden dwingen de dienstverlening aan het ICC te staken, en dat willen ze voor zijn.

1 uur geleden
Wall Street opent hoger, Micron geeft techsector nieuwe impuls

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn donderdag hoger geopend, opnieuw geholpen door koerswinsten van technologiebedrijven. De beurshandel kreeg vooral steun van een optimistische vooruitblik van chipconcern Micron Technology. Het enthousiasme bij beleggers werd echter wat getemperd door olieprijzen die weer wat opliepen.

2 uur geleden
Bieders hebben 27 miljoen euro over voor vakantieparken Gillis

OMMEL (ANP) - De drie vakantieparken van realityster Peter Gillis die gedwongen in de verkoop gaan, kunnen ruim 27 miljoen euro opleveren. Dat is het totaalbedrag dat donderdag bij veilingen is geboden voor de parken, die door schuldeiser Marc van Rooi worden verkocht. Deze vleesondernemer leende in 2023 miljoenen uit aan Gillis' vakantieparkenbedrijf Oostappen Groep, maar die betaalde sinds januari 2025 geen rente meer.

2 uur geleden
Damen wil miljarden van Duitsland om schrappen fregattenorder

GORINCHEM (ANP) - Scheepsbouwer Damen eist bijna 4,7 miljard euro van Duitsland voor het schrappen van de fregattenorder eerder dit jaar. Dat staat in een brief van de advocaat van de Nederlandse scheepsbouwer, meldt het Duitse blad Der Spiegel. Een woordvoerder van Damen bevestigt dat de advocaat de brief heeft gestuurd.

3 uur geleden
Rabobank en dochter Obvion passen hypotheeknormen in 2027 aan

UTRECHT (ANP) - Rabobank en hypotheekdochter Obvion passen de hypotheeknormen per maart 2027 aan. De bank doet dit na intensief overleg met de toezichthouders, die de wens hebben uitgesproken om bepaalde regels te herzien. De nieuwe regels gelden alleen als een klant wil herfinancieren of verhuizen, of bepaalde wijzigingen aan de bestaande hypotheek wil doorvoeren.

3 uur geleden
Brussel verwijst naar IEA voor eventuele vrijgave dieselvoorraden

BRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie verwijst voor het vrijgeven van eventuele dieselvoorraden naar het Internationaal Energieagentschap (IEA), dat daar vrijdag een vergadering over heeft, aldus een woordvoerder. Daarmee reageert ze op vragen over de Verenigde Staten, die druk zetten op Frankrijk en Duitsland om dieselvoorraden vrij te geven op straffe van een mogelijk exportverbod van Amerikaanse diesel.

4 uur geleden