
Netflix blaast première The Letter for the King af om coronavirus
AMSTERDAM (ANP) - De première van de Netflix-serie The Letter for the King in Tuschinski in Amsterdam op 16 maart gaat niet door. Vanwege de recente ontwikkelingen rondom het coronavirus heeft de streamingdienst besloten "geen enkel risico" te nemen. Het is het eerste grote cultuurevenement dat om die reden niet doorgaat in Nederland.
"Voor Netflix is de gezondheid van medewerkers, cast en crew topprioriteit. En met een première van dit formaat met internationale gasten spreekt het voor zich dat Netflix geen enkel risico wil nemen", staat in een verklaring. Voor abonnees van de streamingdienst verandert er niets. The Letter for the King komt zoals gepland op 20 maart online.
De serie is gebaseerd op de jeugdklassieker De brief voor de koning van Tonke Dragt. Hoofdrollen in de serie, die is opgenomen in Nieuw-Zeeland en Praag, zijn weggelegd voor Gijs Blom, Amir Wilson en Ruby Serkis.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Het treinverkeer tussen Utrecht en Den Haag en tussen Utrecht en Rotterdam is nog zeker tot woensdagochtend 07.00 uur ontregeld. Door een kapotte bovenleiding tussen Gouda Goverwelle en Woerden rijden er veel minder treinen, meldt de NS. ProRail moet bij station Gouda Goverwelle de bovenleiding over een lengte van 200 meter vervangen.
34 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De politie is tot nu toe tevreden over de operatie rond de NAVO-top, zegt commandant Willem Woelders. "We zien dat de beveiligingen lopen, we zien honderden transporten van motorrijders met beveiligers. Dat gaat allemaal conform planning." Volgens Woelders is zeker de helft van alle delegaties dinsdag aan het einde van de middag in het land.
4 uur geledenZUTPHEN (ANP) - Zutphen krijgt toch geen 'dienstencentrum' voor de opvang van asielzoekers. Dat plan leidde vorige maand tot veel onrust, de Gelderse gemeente spreekt van "een continue stroom aan reacties". Daarom gaat de opvang niet door.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De door brand beschadigde stroomkabels langs het spoor bij Schiphol zijn vervangen. Dat meldt ProRail dinsdagavond. Volgens de spoorbeheerder zijn de sporen na de herstelwerkzaamheden rond 22.15 uur weer vrijgegeven en kan het treinverkeer weer worden opgestart.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander noemt het "terecht" dat er binnen de NAVO wordt gepleit voor "evenwicht in de financiële bijdragen van de partners binnen het bondgenootschap". Dat zei hij in zijn toespraak op paleis Huis ten Bosch tijdens het diner voor staatshoofden en regeringsleiders die deelnemen aan de NAVO-top.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het diner met de NAVO-leiders op Paleis Huis ten Bosch gaat helpen hun top in Den Haag te doen slagen, denkt NAVO-chef Mark Rutte. Hij verwacht "vruchtbare gesprekken", ook al is het etentje op uitnodiging van koning Willem-Alexander en koningin Máxima niet als werkdiner bedoeld.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Zo'n 35 regeringsleiders, staatshoofden en ministers zijn aangekomen op Paleis Huis ten Bosch voor het diner met koning Willem-Alexander en koningin Máxima. De Amerikaanse president Donald Trump kwam als laatste aan.
7 uur geleden