Neres traint voluit mee met Ajax
AMSTERDAM (ANP) - David Neres komt steeds dichter bij zijn rentree bij Ajax. De Braziliaanse aanvaller nam dinsdag deel aan een partijspel op de training, laat de club uit Amsterdam op Twitter zien.
De 23-jarige Neres liep op 5 november vorig jaar een knieblessure op tijdens een uitduel met Chelsea (4-4) in de Champions League. Hij leek tijdens de winterstop bijna fit, maar kreeg vervolgens een terugslag. Inmiddels staat hij al negen maanden aan de kant.
Neres stond begin deze maand voor het eerst weer met zijn ploeggenoten op het trainingsveld. Hij trainde toen nog vooral individueel.
Ajax oefent donderdag tegen FC Utrecht, waarschijnlijk nog zonder Neres. De club uit de hoofdstad opent de eredivisie op 13 september met een uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden