Neilands eerste uitvaller in Giro
TURIJN (ANP) - Voor de Letse wielrenner Krists Neilands heeft de Giro d'Italia maar één dag mogen duren. De 26-jarige pechvogel van Israël Start-Up Nation kwam na de individuele tijdrit ten val toen hij zich per fiets naar het rennershotel begaf. Neilands kwam bijzonder ongelukkig terecht en liep een sleutelbeenbreuk op.
Neilands, die de tijdrit als 105e had afgesloten, onderging nog op zaterdag een operatie in een ziekenhuis in Turijn. De Giro gaat daarom zondag verder met nog 183 renners.
Meer uit Sport
ELCHE DE LA SIERRA (ANP) - Wielrenner Bastien Tronchon heeft de tiende etappe van de Vuelta op zijn naam geschreven. De Fransman van Groupama - FDJ United was na een heuvelrit over een kleine 185 kilometer tussen Alcaraz en Elche de la Sierra de snelste van een uitgedund peloton.
3 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Joel Banks blijft bondscoach van de Nederlandse volleyballers. Het contract met de 51-jarige Brit is met twee jaar verlengd, laat de Nederlandse volleybalbond Nevobo weten.
8 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Iga Świątek is overtuigend begonnen aan de US Open. De Poolse oud-winnares versloeg in de eerste ronde de Chinese Wang Xiyu in twee sets: 6-2 6-3.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de US Open gestrand. De beste tennisser van Nederland verloor in New York in vier sets (1-6 6-1 7-6 6-2) van de Amerikaan Ben Shelton, de nummer 9 van de wereldranglijst.
12 uur geledenNEW YORK (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft eenvoudig de tweede ronde bereikt op de US Open. De als tweede geplaatste titelverdediger was in New York met 6-4 6-4 6-4 te sterk voor de Rus Roman Safiullin. De tweevoudig winnaar van het grandslamtoernooi treft in de volgende ronde de Portugees Jaime Faria.
18 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft eenvoudig de tweede ronde op de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld was met 6-2 6-4 te sterk voor de Colombiaanse Camila Osorio. Ze treft de Russische qualifier Polina Jatsenko in de volgende ronde.
21 uur geledenPAPENDAL (ANP) - NOC*NSF gaat reorganiseren. De sportkoepel ziet de kosten stijgen, mede door inflatie, en de inkomsten dalen. Zo lijkt de jaarlijkse afdracht van de Nederlandse Loterij te stagneren, onder andere door een verhoging van de kansspelbelasting. Ook de bijdrage vanuit het Rijk aan de sportkoepel en aangesloten sportbonden gaat volgens NOC*NSF flink omlaag.
21 uur geleden