Negental AS Roma thuis niet langs Fiorentina, rood Lukaku
N i e u w bericht, meer informatie in 2e alinea: toevoeging rode kaart Fiorentina
ROME (ANP) - Het is AS Roma niet gelukt de thuiswedstrijd tegen Fiorentina te winnen. De ploeg van trainer José Mourinho, in de slotfase nog maar met negen spelers op het veld, bleef ondanks een goede start op 1-1 steken.
Romelu Lukaku kreeg vlak voor tijd direct rood na een harde overtreding. De Pool Nicola Zalewski was toen al weggestuurd met twee keer geel. Diep in blessuretijd kreeg de Serviër Nikola Milenkovic namens Fiorentina ook nog rood. De scheidsrechter gaf acht keer geel.
Lukaku zette de thuisploeg na 5 minuten nog wel op voorsprong met een kopbal, maar de Argentijn Lucas Martínez Quarta maakte halverwege de tweede helft gelijk.
AS Roma heeft nu al 13 punten achterstand op koploper Internazionale. Nummer 3 AC Milan heeft 4 punten meer dan de Romeinen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
5 uur geleden