Negende Emmy-nominatie voor The Voice
LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse versie van The Voice is opnieuw genomineerd voor een Primtetime Emmy in de categorie Outstanding Reality-Competition Program. Het is de negende Emmy-nominatie voor het tv-programma van John de Mol.
De talentenjacht werd in 2012 voor de eerste keer genomineerd, en won de prestigieuze televisieprijs het jaar erop voor het eerst. Ook in 2015, 2016 en 2017 mocht De Mol het beeldje mee naar huis nemen. De afgelopen twee jaar won RuPaul's Drag Race.
Ook dit jaar strijdt The Voice tegen dat programma. Verder maken ook Nailed It!, The Masked Singer en Top Chef kans in de categorie Outstanding Reality-Competition Program.
De 72e Primetime Emmy Awards worden op 20 september uitgereikt. Jimmy Kimmel presenteert de ceremonie die waarschijnlijk digitaal plaatsvindt vanwege de coronacrisis.
Meer uit Buitenland
MIAMI/KYIV/MOSKOU (ANP/RTR/DPA) - De Oekraïense delegatie die in Florida over het beëindigen van de oorlog spreekt, heeft drie dagen lang "productieve en constructieve gesprekken" gevoerd met Amerikaanse en Europese partners. Dit zei de speciale gezant van de Amerikaanse president Donald Trump, Steve Witkoff, die een sleutelrol speelt in de onderhandelingen.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De verwijdering van bestanden uit de door justitie in de VS vrijgegeven online Epstein-archieven was op verzoek van vermeende slachtoffers van de zakenmagnaat en zedendelinquent Jeffrey Epstein. Dit heeft viceminister van Justitie Todd Blanche gezegd. Het gaat om foto's van mensen die bij justitie nog niet bekend waren als mogelijke slachtoffers. Nu dat wel zo is, vormen ze onderdeel van onderzoek en worden hun namen niet openbaar totdat dat is afgerond.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De VS hebben opnieuw een olietanker onderschept nabij Venezuela, zeggen bronnen tegen Bloomberg. De tanker Bella 1, een onder Panamese vlag varend schip dat op een Amerikaanse sanctielijst staat, was volgens een van de bronnen onderweg naar Venezuela om te laden.
7 uur geledenAL-MALHA (ANP/AFP) - Een droneaanval op een drukke markt in de Soedanese deelstaat Noord-Darfur heeft tien mensen het leven gekost, zeggen hulpverleners. Het is niet duidelijk wie er achter de aanval zit.
9 uur geledenKYIV (ANP) - De gesprekken met de VS over het beëindigen van de oorlog in Oekraïne zijn constructief, maar de signalen vanuit Rusland blijven negatief, schrijft de Oekraïense president Volodymyr Zelensky op X. Hij verwijst naar de aanhoudende aanvallen langs de frontlinie en op de infrastructuur.
10 uur geledenAMESBURY (ANP) - Duizenden mensen trokken zondagochtend in alle vroegte naar Stonehenge om daar de zonsopgang te aanschouwen die de kortste dag van het jaar inluidt. Volgens de Britse omroep BBC waren er meer dan 8000 mensen aanwezig bij het wereldberoemde monument.
11 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - De Russische president Vladimir Poetin is bereid om met zijn Franse ambtgenoot Emmanuel Macron te praten "als er wederzijdse politieke wil is". Dat meldt een woordvoerder van het Kremlin volgens het Russische staatspersbureau RIA.
12 uur geleden