Negende Emmy-nominatie voor The Voice
LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse versie van The Voice is opnieuw genomineerd voor een Primtetime Emmy in de categorie Outstanding Reality-Competition Program. Het is de negende Emmy-nominatie voor het tv-programma van John de Mol.
De talentenjacht werd in 2012 voor de eerste keer genomineerd, en won de prestigieuze televisieprijs het jaar erop voor het eerst. Ook in 2015, 2016 en 2017 mocht De Mol het beeldje mee naar huis nemen. De afgelopen twee jaar won RuPaul's Drag Race.
Ook dit jaar strijdt The Voice tegen dat programma. Verder maken ook Nailed It!, The Masked Singer en Top Chef kans in de categorie Outstanding Reality-Competition Program.
De 72e Primetime Emmy Awards worden op 20 september uitgereikt. Jimmy Kimmel presenteert de ceremonie die waarschijnlijk digitaal plaatsvindt vanwege de coronacrisis.
Meer uit Buitenland
MADRID (ANP/AFP) - Spanje gaat de Europese Unie dinsdag vragen het associatieverdrag met Israël te beëindigen vanwege schendingen van het internationaal recht. Dat heeft premier Pedro Sánchez gezegd tijdens een bijeenkomst in Andalusië.
19 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Iran heeft twee buitenlanders opgepakt wegens betrokkenheid bij het importeren van Starlink-apparatuur, berichten Iraanse media. Internetdiensten via satellieten, zoals die van Starlink, zijn in het land verboden.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump dreigt Iran hard aan te pakken als het land niet akkoord gaat met een nieuwe deal. In een bericht op Truth Social schrijft hij dat Amerikaanse vertegenwoordigers maandagavond in Pakistan zijn voor onderhandelingen.
1 uur geledenKYIV (ANP/RTR) - Acht personen, onder wie een kind, liggen nog in het ziekenhuis nadat ze gewond waren geraakt bij een schietpartij in de Oekraïense hoofdstad Kyiv, meldt burgemeester Vitali Klytsjko. Hierbij kwamen zes mensen om het leven.
2 uur geledenKINSHASA (ANP/AFP) - De regering van de Democratische Republiek Congo en rebellengroep M23 hebben afspraken gemaakt over het vergemakkelijken van humanitaire hulpverlening aan de bevolking. Ook zullen beide partijen binnen tien dagen gevangenen vrijlaten.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Volgens de Oekraïense president Volodymyr Zelensky kunnen de belangrijke Patriot-raketten elke week opraken. Dat zei de president in het televisieprogramma Buitenhof. "Het ligt eraan of de aanvallen zwaar zijn of niet. En of we elke dag worden aangevallen, of dag en nacht."
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Een synagoge in Londen is het doelwit geweest van een poging tot brandstichting. Dit wordt gemeld door Community Security Trust (CST), een Britse organisatie die zich inzet voor de veiligheid van de Joodse gemeenschap.
4 uur geleden