Negende Emmy-nominatie voor The Voice
LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse versie van The Voice is opnieuw genomineerd voor een Primtetime Emmy in de categorie Outstanding Reality-Competition Program. Het is de negende Emmy-nominatie voor het tv-programma van John de Mol.
De talentenjacht werd in 2012 voor de eerste keer genomineerd, en won de prestigieuze televisieprijs het jaar erop voor het eerst. Ook in 2015, 2016 en 2017 mocht De Mol het beeldje mee naar huis nemen. De afgelopen twee jaar won RuPaul's Drag Race.
Ook dit jaar strijdt The Voice tegen dat programma. Verder maken ook Nailed It!, The Masked Singer en Top Chef kans in de categorie Outstanding Reality-Competition Program.
De 72e Primetime Emmy Awards worden op 20 september uitgereikt. Jimmy Kimmel presenteert de ceremonie die waarschijnlijk digitaal plaatsvindt vanwege de coronacrisis.
Meer uit Buitenland
MOSKOU (ANP/AFP/RTR) - Het telefoongesprek tussen Vladimir Poetin en Donald Trump had volgens het Kremlin een "vriendelijke toon". Topadviseur Joeri Oesjakov zei dat de twee presidenten het eens zijn dat er een definitieve oplossing moet komen voor de oorlog in Oekraïne en dat een tijdelijk bestand het conflict alleen maar zou verlengen.
2 uur geledenMAR-A-LAGO (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump denkt dat Poetin oprecht vrede wil. "Beide presidenten willen een deal sluiten", zei Trump toen hij de Oekraïense president Volodymyr Zelensky ontving op zijn landgoed Mar-a-Lago.
2 uur geledenPALM BEACH (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump meldt op Truth Social dat hij een "goed en zeer productief" telefoongesprek heeft gevoerd met de Russische president Vladimir Poetin. Hij zei niet waarover de twee spraken.
4 uur geledenLATAKIA (ANP/AFP) - In Syrië zijn zeker drie doden gevallen bij protesten van de alawitische minderheid in het land. Duizenden alawieten gingen de straat op om te protesteren tegen een bomaanslag op een alawitische moskee afgelopen vrijdag. Op meerdere plekken liep het uit op confrontaties met tegendemonstranten en veiligheidstroepen van de regering.
5 uur geledenMOGADISHU (ANP/AFP) - De Somalische president Hassan Sheikh Mohamud ziet de Israëlische erkenning van Somaliland als een "bedreiging van de veiligheid en stabiliteit in de wereld en de regio". Het gebied scheidde zich in 1991 af van Somalië en wordt door geen enkel ander land erkend als onafhankelijk.
8 uur geledenKYIV (ANP/RTR) - Volgens de Oekraïense president Volodymyr Zelensky doet Kyiv er alles aan om de oorlog met Rusland te beëindigen, maar hangt het bereiken van vrede uiteindelijk af van zijn bondgenoten.
8 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/AFP) - In Zweden zijn drie doden gevallen door een storm die dit weekend meerdere landen in Noord-Europa trof. De storm veroorzaakte zware windstoten, omvallende bomen, verkeershinder en stroomuitval.
10 uur geleden