'Negatieve' Ronaldo terug in selectie Juventus
TURIJN (ANP) - Cristiano Ronaldo kan zondag zijn rentree maken bij Juventus. De Portugese aanvaller behoort tot de selectie voor de uitwedstrijd tegen Spezia. Ronaldo ontbrak de afgelopen weken vanwege een coronabesmetting.
De 35-jarige aanvaller testte op 13 oktober positief bij de nationale ploeg van Portugal. Ronaldo miste niet alleen het duel in de Nations League met Zweden, maar daarna ook vier wedstrijden van Juventus. Zonder de superster begon de ploeg van trainer Andrea Pirlo de Champions League met een overwinning in Oekraïne op Dinamo Kiev (0-2). Deze week moest de 'Oude Dame' in eigen stadion echter met 2-0 buigen voor FC Barcelona. Ronaldo ontbrak ook in dat duel, omdat hij wederom positief had getest.
Vrijdag meldde Juventus dat Ronaldo een negatieve test had afgelegd. De Portugees hoeft daarom niet langer in thuisisolatie te blijven en mag weer gaan trainen. Dat deed Ronaldo zaterdag nog individueel. Pirlo neemt hem wel direct mee naar Cesena voor het duel met Spezia, de club van keeper Jeroen Zoet. "Ik denk niet dat hij gaat starten, we zullen zien hoe het gaat", aldus de trainer. Juventus speelde in de Serie A al drie keer gelijk in vijf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden