'Negatieve' Ronaldo terug in selectie Juventus
TURIJN (ANP) - Cristiano Ronaldo kan zondag zijn rentree maken bij Juventus. De Portugese aanvaller behoort tot de selectie voor de uitwedstrijd tegen Spezia. Ronaldo ontbrak de afgelopen weken vanwege een coronabesmetting.
De 35-jarige aanvaller testte op 13 oktober positief bij de nationale ploeg van Portugal. Ronaldo miste niet alleen het duel in de Nations League met Zweden, maar daarna ook vier wedstrijden van Juventus. Zonder de superster begon de ploeg van trainer Andrea Pirlo de Champions League met een overwinning in Oekraïne op Dinamo Kiev (0-2). Deze week moest de 'Oude Dame' in eigen stadion echter met 2-0 buigen voor FC Barcelona. Ronaldo ontbrak ook in dat duel, omdat hij wederom positief had getest.
Vrijdag meldde Juventus dat Ronaldo een negatieve test had afgelegd. De Portugees hoeft daarom niet langer in thuisisolatie te blijven en mag weer gaan trainen. Dat deed Ronaldo zaterdag nog individueel. Pirlo neemt hem wel direct mee naar Cesena voor het duel met Spezia, de club van keeper Jeroen Zoet. "Ik denk niet dat hij gaat starten, we zullen zien hoe het gaat", aldus de trainer. Juventus speelde in de Serie A al drie keer gelijk in vijf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
10 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
18 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.
45 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club heeft zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie thuis in een uitverkocht San Mamés met 3-0 gewonnen van Atlético Madrid. De doelpunten voor de Basken werden in Bilbao allemaal na rust gemaakt door Nico Williams, Robert Navarro en Oihan Sancet.
1 uur geleden