Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Neergestoken Nederlands meisje in Göteborg uit het ziekenhuis

Neergestoken Nederlands meisje in Göteborg uit het ziekenhuis

GÖTEBORG (ANP) - Het Nederlandse meisje dat begin maart werd neergestoken in Göteborg heeft het ziekenhuis in de Zweedse stad verlaten, dat meldt een woordvoerster van academisch medisch centrum Sahlgrenska maandag aan het ANP.

Over de toestand van het meisje wilde de woordvoerster niks kwijt, ook was haar niet bekend wanneer het jonge slachtoffer het ziekenhuis precies had verlaten. "Vrijdag was ze nog onder onze hoede".

Het meisje uit de regio Amsterdam, toen 10 jaar oud, werd op 2 maart aangevallen in een park, zij raakte daarbij zwaargewond. Haar 70-jarige oma die had geprobeerd haar te beschermen, raakte gewond aan haar arm. Na de steekpartij hield de politie een 35-jarige man aan. Hij heeft verklaard zich niks meer te herinneren van het incident. De Zweedse politie meldde eerder al niet uit te gaan van terreurdaad.

Meer uit Buitenland

Iran: nucleaire installatie Natanz opnieuw aangevallen

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse nucleaire installatie Natanz is getroffen door Amerikaanse en Israëlische luchtaanvallen, meldt het Iraanse persbureau Tasnim. Hierbij zouden volgens het land geen radioactieve materialen zijn vrijgekomen. Iran meldde begin maart ook dat de kerncentrale was getroffen.

57 minuten geleden
Grootste deel Tsjernihiv zonder stroom na Russische droneaanval

TSJERNIHIV (ANP/RTR) - Het grootste deel van de Oekraïense regio Tsjernihiv is zonder stroom komen te zitten na een Russische droneaanval, meldt de lokale gouverneur. Er zijn reparatiewerkzaamheden bezig om de schade te herstellen.

3 uur geleden
WSJ: Iran vuurde raketten af richting basis in Indische Oceaan

TEHERAN (ANP/AFP/RTR) - Iran heeft onlangs twee ballistische raketten afgevuurd richting de Amerikaans-Britse militaire basis op Diego Garcia in de Indische Oceaan. Dat bevestigt het Iraanse persbureau Mehr na berichtgeving van The Wall Street Journal.

7 uur geleden
Iran praat met Japan over toegang Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP) - Iran is bereid om Japanse schepen door de Straat van Hormuz te laten varen. Dat heeft de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi gezegd in een interview met het Japanse persbureau Kyodo.

7 uur geleden
New York Times wint zaak rond persvrijheid Pentagon

NEW YORK (ANP) - Het besluit van de regering-Trump om de activiteiten van verslaggevers in het Pentagon aan banden te leggen, is in strijd met de Amerikaanse grondwet. Dat heeft een rechter vrijdag bepaald in een zaak die was aangespannen door The New York Times, meldt de krant.

9 uur geleden
Trump overweegt militaire operaties Iran af te schalen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt te overwegen om de militaire operaties tegen Iran af te schalen. Hij begon drie weken geleden samen met Israël met het aanvallen van het land en claimt dat de oorlog zo goed als afgerond is.

10 uur geleden
Trump sluit staakt-het-vuren in Iran uit

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump sluit een bestand in Iran uit. Volgens hem zijn Israël en de Verenigde Staten aan de winnende hand in de oorlog en is er dus geen reden om te stoppen.

14 uur geleden