Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse voetbalsters blijven nummer 8 van de wereld

Nederlandse voetbalsters blijven nummer 8 van de wereld

ZÜRICH (ANP) - De Nederlandse voetbalsters staan na de interlands van afgelopen maand nog steeds op de achtste plaats van de wereldranglijst. De ploeg van trainer Andries Jonker speelde tijdens een trainingskamp op Malta twee keer tegen Oostenrijk. Het eerste duel werd met 2-1 verloren, de tweede wedstrijd won Oranje met 4-0.

In de top 10 van de FIFA-ranglijst bij de vrouwen veranderde amper wat ten opzichte van de vorige ranking, die in december werd uitgebracht. Australië steeg twee plaatsen en staat nu op de tiende plaats, achter Brazilië (negende) en Nederland.

De Amerikaanse voetbalsters, regerend wereldkampioen, voeren de ranglijst aan. Duitsland en Zweden maken de top 3 compleet. Europees kampioen Engeland, dat onder leiding staat van bondscoach Sarina Wiegman, neemt de vierde plaats in.

De Nederlandse voetbalsters bereiden zich voor op het WK van komende zomer in Australië en Nieuw-Zeeland. Ze oefenen op 7 april in Sittard tegen Duitsland en vier dagen later in Rotterdam tegen Polen.

Meer uit Voetbal

Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

2 minuten geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

1 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

2 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

4 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

4 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

4 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

4 uur geleden