Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse voetbalsters blijven nummer 8 van de wereld

Nederlandse voetbalsters blijven nummer 8 van de wereld

ZÜRICH (ANP) - De Nederlandse voetbalsters staan na de interlands van afgelopen maand nog steeds op de achtste plaats van de wereldranglijst. De ploeg van trainer Andries Jonker speelde tijdens een trainingskamp op Malta twee keer tegen Oostenrijk. Het eerste duel werd met 2-1 verloren, de tweede wedstrijd won Oranje met 4-0.

In de top 10 van de FIFA-ranglijst bij de vrouwen veranderde amper wat ten opzichte van de vorige ranking, die in december werd uitgebracht. Australië steeg twee plaatsen en staat nu op de tiende plaats, achter Brazilië (negende) en Nederland.

De Amerikaanse voetbalsters, regerend wereldkampioen, voeren de ranglijst aan. Duitsland en Zweden maken de top 3 compleet. Europees kampioen Engeland, dat onder leiding staat van bondscoach Sarina Wiegman, neemt de vierde plaats in.

De Nederlandse voetbalsters bereiden zich voor op het WK van komende zomer in Australië en Nieuw-Zeeland. Ze oefenen op 7 april in Sittard tegen Duitsland en vier dagen later in Rotterdam tegen Polen.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

5 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

5 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

8 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

17 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

22 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

22 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

23 uur geleden