Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse drugsdealer krijgt 3 jaar cel in België

Nederlandse drugsdealer krijgt 3 jaar cel in België

BRUGGE (ANP/BELGA) - Een 41-jarige Nederlander is in België veroordeeld tot drie jaar celstraf voor het dealen van allerhande drugs. De rechtbank in Brugge verklaarde daarnaast 45.000 euro en zijn auto voor verbeurd.

De man liep afgelopen juli tegen de lamp bij een verkeerscontrole. Uit een speekseltest bleek dat hij een joint had gerookt. In zijn auto vond de politie vervolgens cannabis en cocaïne. In zijn huis in het Vlaamse Ruiselede werden nog eens bijna drie kilo cannabis, een halve kilo cocaïne, 160 xtc-pillen en 25.000 euro aangetroffen.

J.C. bekende al snel dat hij sinds enkele maanden drugs dealde, met twintig tot dertig klanten. "Ik heb spijt van wat ik gedaan heb. Ik schaam me ook voor mijn familie en vrienden", zei C. in de rechtszaal. Zijn vriendin was ook even in beeld als verdachte, maar werd uiteindelijk niet vervolgd.

Meer uit Binnenland

Zestien aanhoudingen rond wedstrijd Ajax - Galatasaray

AMSTERDAM (ANP) - Rond de voetbalwedstrijd Ajax - Galatasaray zijn in totaal zestien mensen aangehouden, meldt de politie donderdag. In drie gevallen waren de aanhoudingen voor openlijke geweldpleging, twee keer voor mishandeling. De meeste aanhoudingen waren voor het bezit van vuurwerk en bivakmutsen en belediging.

38 minuten geleden
Actiegroep: koning moet opstaan voor chanoekaconcert

AMSTERDAM (ANP) - De actiegroep Opstaan tegen Antisemitisme heeft koning Willem-Alexander donderdag in een brief gevraagd zich uit te spreken voor het chanoekaconcert in het Concertgebouw in Amsterdam. De annulering van het chanoekaconcert is volgens de groep een bestuurlijke fout en een moreel dieptepunt.

2 uur geleden
Vergoeding obesitasmedicijnen alleen voor ernstigste obesitas

DIEMEN (ANP) - Voorlopig komen alleen mensen met zeer zwaar overgewicht mogelijk in aanmerking voor vergoeding van obesitasmedicijnen Wegovy en Mounjaro door de zorgverzekering. Dat maakte het Zorginstituut woensdag bekend. Het gaat om mensen met een Body Mass Index vanaf 30 met ziektes die daarmee samenhangen en om mensen met een BMI van meer dan 35.

8 uur geleden
Schoof: onder Venetiaan werd relatie met Nederland sterker

DEN HAAG (ANP) - Onder de Surinaamse president Ronald Venetiaan werden de banden tussen Suriname en Nederland sterker, aldus demissionair premier Dick Schoof. Het presidentschap van Venetiaan was "een periode waarin de relatie met Nederland verder verdiepte, gebaseerd op wederzijdse betrokkenheid tussen beide landen".

10 uur geleden
Texel wil niet langer studenten van corps als strandwachten

TEXEL (ANP) - De gemeenteraad van Texel wil niet langer dat studenten van het Utrechtsch Studenten Werkkamp (USW) in de zomer de stranden bewaken. Negen raadsleden stemden voor het plan van GroenLinks, PvdA, CDA en D66, en zes tegen.

11 uur geleden
Beroepsverbod verpleegkundige die vrouw met beperking misbruikte

DEN BOSCH (ANP) - Een verpleegkundige die vorig jaar is veroordeeld in een zedenzaak, heeft van het tuchtcollege in Den Bosch een algeheel beroepsverbod voor de zorg gekregen. De zorgverlener heeft een ernstig beperkte vrouw van 71 seksueel misbruikt. Dat gebeurde in de privésfeer, maar het tuchtcollege vindt de zaak dermate ernstig dat een beroepsverbod passend is.

11 uur geleden
Bob Vylan is Nederland dankbaar voor vrijspraak in zaak Paradiso

AMSTERDAM (ANP) - Bob Vylan is het Openbaar Ministerie dankbaar dat het de uitlatingen van het duo tijdens een optreden in Paradiso in september niet strafbaar achtte. Dat schrijft de Britse formatie woensdagavond op Instagram.

13 uur geleden