Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nederlandse coureur De Heus opnieuw in F1 Academy

Nederlandse coureur De Heus opnieuw in F1 Academy

AMSTERDAM (ANP) - Emely de Heus komt komend seizoen opnieuw uit in de F1 Academy, de klasse voor vrouwen die gelieerd is aan de koningsklasse van de autosport. De 20-jarige Nederlandse doet dat namens Red Bull, meldt de renstal.

De F1 Academy, die begint aan het tweede seizoen, is vooral bedoeld om jonge talenten meer kans te geven op een carrière in de hoogste klasse van de autosport. De Heus eindigde tijdens het eerste seizoen als negende in het klassement. Ze won de race in Barcelona.

De tien Formule 1-teams besloten de banden met de F1 Academy te versterken. Vanaf dit jaar rijdt namens ieder team uit de Formule 1 een coureur in de vrouwenklasse en ook nog eens in een auto die de kleurstelling heeft van de renstal. De Heus doet dat dus onder de vlag van Red Bull.

Meer uit Sport

Wiebes wint ook tweede etappe in Ronde van Burgos in de sprint

BODEGA VIÑA PEDROSA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede ritzege in de Ronde van Burgos geboekt. De Nederlands kampioene van SD Worx - Protime was net als een dag eerder na 122 kilometer in de sprint van de tweede etappe van Castrojeriz naar Bodega Viña Pedrosa de beste. Op de oplopende finishstraat bleef ze de Italiaanse Elisa Balsamo en Ally Wollaston uit Australië voor.

22 minuten geleden
Van Westering sluit tot Spelen aan bij zwemselectie in Eindhoven

NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.

5 uur geleden
Basketballers New York winnen weer in finale Eastern Conference

NEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.

5 uur geleden
NASCAR-icoon Busch (41) overleden aan ziekte

CONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.

7 uur geleden
Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

16 uur geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

19 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

19 uur geleden